Neapol – Cagliari 3:1 (kon.) | Juventus – Turín 1:1 (kon.)
SSC Neapol
3:1 (1:0)
Cagliari Calcio
Sobota 06.05.2017, 18:00 • Stadio San Paolo, Neapol • Italská Serie A • 35. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:52:02)

Utkání končí jasným vítězstvím Neapole, která měla téměř celou dobu drtivý tlak. Hosté nevěděli místy, kam dřív skočit a nakonec mohou být rádi, že výsledek je takový, jaký je. Kdyby domácí nasázeli Cagliari pět gólů, nikdo by se divit nemohl. Hosté pak již v závěru zápasu jen kosmeticky upravili výsledek, ale na body dnes prostě pomýšlet nemohli.

90+2
    90+2. Diego FARIAS - 3:1

90+2
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    Hosté snižují v samém závěru zápasu, v posledních sekundách nastaveného času si na pas Joãa Pedra naběhl za obranu Neapole DIEGO FARIAS, který dokázal překonat Reinu.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, sudí zřejmě nebude moc nastavovat, ve druhém poločase jsme nebyli svědky nějakého dlouhého přerušení.

89
    Marek Hamšík již v poklidu z lavičky sleduje závěr zápasu, v němž i on přispěl svým výkonem k očekávanému výsledku.

88
    Nicoló Barella (Cagliari) byl nyní v souboji o míč příliš agresivní, míč pro Neapol.

86
    Pepe Reina (Neapol) si dnes moc na míč nesáhl, tak alespoň nyní si ho trochu užije, když rozehrává od své branky.

84
    Nyní se hraje ve středu hřiště, tempo zápasu polevilo.

82
    Emanuele Giaccherini (Neapol) se nyní gestem omlouvá svým spoluhráčům, když útočnou akci zakončil nepřesnou střelou z levé strany.

81
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, na útočné polovině.

80
    Je před námi posledních deset minut tohoto utkání, domácí poslali své dvě útočná esa na lavičku, bezpečné vedení dává domácím potřebný klid.

79
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Emanuele Giaccherini.

78
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Marco Sau, přichází Diego Farias.

77
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Dries Mertens, přichází Arkadiusz Milik.

74
    José María Callejón (Neapol) rozehrál a donutil Rafaela k zákroku, ten jeho dobrou střelu s námahou vyráží.

73
    Volný kop Neapole, hosté staví zeď, je to ze vzdálenosti, z níž se již dá ohrozit branka.

71
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Nicola Murru, přichází Paolo Faragò.

Martin Dvořák

Branky: 2. D. Mertens (Ghoulam), 49. D. Mertens (Ghoulam), 67. L. Insigne (D. Mertens) – 90+2. Farias (Pedro)

Karty:   55. P. Zieliński (NEA)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 13:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 6:4.
    SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Chiricheş, Ghoulam – P. Zieliński, Jorginho, Hamšík (69. Rog) – Callejón, D. Mertens (77. Milik), L. Insigne (79. Giaccherini).
    Náhradníci: Rafael Cabral, Sepe – Strinić, Allan, Giaccherini, Nikola Maksimović, Ch. Maggio, Rog, Pavoletti, Diawara, Milik, Tonelli.

Cagliari Calcio: Rafael – Pisacane, Salamon, Alves, Murru (71. Faragò) – Isla, Ionita (68. Pedro), Barella, Padoin – Sau (78. Farias), Borriello.
    Náhradníci: Crosta, Gabriel – Di Gennaro, Pedro, Faragò, Farias, Capuano, Deiola, Han, Tachtsidis.