Boavista – Nacional 2:2 (kon.) | FC Ferreira – Feirense 0:1 (kon.) | Marítimo – Porto 1:1 (kon.)
FC Paços Ferreira
0:1 (0:0)
CD Feirense
Sobota 06.05.2017, 19:15 • Estádio da Capital do Móvel, Paços de Ferreira (kapacita: 6.452 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 32. kolo

Ačkoliv FC Pacos Ferreira nebyla horší, prohrává s CD Feirense 0:1 po trefě Icara. Ferreira zahodila penaltu navíc v utkání se dvakrát červenalo, nejdříve rovnou pro domácího Oseie, který byl vyloučen po 16 minutách na hřišti, Hostující Dias stihl nabrat dvě žluté karty za 14 minut hry.

90+5
    Hosté přišli o míč, poslední útok domácích.

90
    Taktické střídání Edsona Fariase vymění defenzivní Fabinho.

90
    Rozhodčí nastaví 5 minut!

89
    Phellype netrefuje hostující branku.

87
    Ostrý zákrok Diase, rozhodčí je vášnivý karbaník vytahuje žlutou kartu a to znamená konec Diase v tomto utkání, trenér ho jistě nepochválí. Bude se hrát 10 na 10 domácí šance na vyrovnání jsou o poznání větší.

86
    Domácí se i v deseti snaží o útočnou akci.

85
    Série hostujících rohů pokračuje, ale tentokráte je střelecky neúspěšný Dias.

84
    Po rohovém kopu byly pěkné zmatky před domácí brankou, které vyřešil nepřesnou střelou Babanco.