Chrudim – Sparta 8:0 (kon.)
FK Chrudim
8:0 (4:0) Stav série: 3:0
Sparta Praha
Pátek 12.05.2017, 20:00 • Sportovní hala Chrudim • Play off 1. futsal ligy • Semifinále

33:34
    Max se fantastickou kličkou zbavil dvou dotírajících hráčů na levé straně a připravil tutovku pro Davida Drozda! Jeho zakončení vestoje ale postrádalo razanci, a tak ho brankář Vozár stihl zastavit na brankové čáře!

32:33
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Rázem tu je osmá oslava chrudiského celku! Rodrigo Mancha přistrčil míč na PAVLA DROZDA, který se s tím nepáral a přesnou ranou k tyči propáli Vozára – 8:0!

28:30
    MAX se na dnešní večer vyspal opravdu do růžova! Michal Mareš vysunul chrudimského střelce dopředu a ten z otočky z voleje nedal Vozárovi šanci – 7:0!

23:31
    Také v dresu Sparty došlo k výměně brankářů, na plac přišel Mário Vozár.

21:33
    A rázem přichází šestá chrudimská radost! Max si tentokrát k hattricku připsal i asistenci, když naservíral balon do lehké pozice pro TOMÁŠE KOUDELKU. Po dvou minutách druhé půle je to již 6:0!

20:29
    Slováček ihned zkraje druhé půle připravil skvělý míč pro MAXE, jenž ve skluzu prostřelil hostujícího gólmana a dokonal hattrick – 5:0!

20:01
    Do druhého poločasu vystřídal Jeana Jakub Žďánský!

17:10
    V Chrudimi dneš řádí brazilská samba! FELIPE si skvěle narazil s Romanem Marešem a následně se střelou po zemi stal druhým dvougólovým střelcem dnešního mače – 4:0!

16:46
    Koudelka našel z rohového kopu volného Lukáše Rešetára, nejproduktivnější hráč play-off ale nyní svoji pověst nepotvrdil a prudkou ranou vysoko přestřelil břevno branky Sparty!

15:13
    Robert Vágner poslal na pravé lajně na zeď Davida Drozda, za což si vysloužil žlutou kartu.

12:40
    Oba dosavadní střelci nyní předvedli rychlou kombinaci, na jejímž konci přichází třetí gól v síti Sparty! Felipe ukázkovým pasem vyslal do zakončení MAXE, jenž ještě udělal Zyrjanovovi kličku a následně po zemi trefil neomylně – 3:0!

11:13
    Roman Mareš se mohl také zapsat do střelecké listiny po skvělé přihrávce od Maxe, z ničeho nic se ale ve vzduchu zjevil Zyrjanov, který vytáhl balon na rohový kop!

09:25
    A je to 2:0! Rešetár posunul po lajně MAXOVI, který mezi nohama propálil Zyrjanova a navýšil vedení obhájce titulu – 2:0!

08:24
    Obrovskou šanci na srovnání skóre měl Martin Doša! Slovenský futsalista měl před sebou prázdnou branku, do střely se mu nakonec postavil Matěj Slováček, který zabránil nejhoršímu!

03:09
    Na začátku čtvrté minuty prvního poločasu se ERA-PACK dostává do vedení! Skvělou techniku předvedl na pravé lajně FELIPE, který se zbavil protihráče a prudkou ranou o tyč poslal Chrudim do vedení – 1:0!

02:53
    Tentokrát pomohla brankáři Sparty po střele Matěje Slováčka tyčka!

02:20
    Zatím v největších šancích se ocitl chrudimský David Drozd! Po dobrém napadání Koudelky protáhl gólmana Zyrjanova, který, stejně jako ve druhém semifinálovém zápase, zatím Spartu drží!

Petr Dejnožka

Branky: 4. Felipe, 10. Max (Rešetár), 13. Max (Felipe), 18. Felipe (R. Mareš), 21. Max (Slováček), 22. Koudelka (Max), 29. Max (M. Mareš), 33. P. Drozd (Mancha)

Karty:   16. Vágner (SPA)

FK Chrudim: Jean (21. Žďánský, Hlouš) – Hrubý, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Mancha, Rešetár, Slováček, Felipe
    Sparta Praha: Zyrjanov (24. Vozár) – Kuč, Doša, Mažári, Brunovský, Kubelka, Křemen, Kovács, Vágner

Rozhodčí: Milner, Řeháček – Nešněra