Příbram – Brno 2:3 (kon.) | Liberec – Jablonec 1:1 (kon.) | Zlín – Jihlava 0:3 (kon.)
Hr. Králové – Slovácko 2:1 (kon.) | Slavia – Dukla Praha 2:2 (kon.)

Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Hradec si bleskově bere vedení zpátky! Míč po zkrácené standardce propadl přes několik hráčů k JANU PÁZLEROVI, který, ač tísněn dvěma hostujícími obránci, vystřelil z otočky a překonal Daňka. Úvodních pět minut druhého poločasu je záživnějších než celý první poločas. To jsou věci!
    48. Jan NAVRÁTIL - 1:1

48
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Nosek po rohu Hradci chyběl a odvrácený míč si za vápnem vzal JAN NAVRÁTIL, který napřáhl ke střele levou a s pomocí teče překonal Ottmara, který na míč mířící k tyči nedosáhl. Je vyrovnáno!
    3. Jan PÁZLER - 1:0

3
    A je to branka, domácí proměňují penaltu. JAN PÁZLER poslal míč na levou stranu, zatímco brankář Daněk zkusil tu druhou a míč se třepetá v síti.