Leverkusen – Kolín nad Rýnem 2:2 (kon.) | Schalke – Hamburg 1:1 (kon.) | Mohuč – Frankfurt 4:2 (kon.)
Wolfsburg – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Augsburg – Dortmund 1:1 (kon.) | W. Brémy – Hoffenheim 3:5 (kon.)
Darmstadt – Hertha 0:2 (kon.) | Freiburg – Ingolstadt 1:1 (kon.) | RB Lipsko – Bayern 4:5 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
4:2 (0:1)
Eintracht Frankfurt
Sobota 13.05.2017, 15:30 • OPEL ARENA, Mohuč • Německá Bundesliga • 33. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:33:17)

Mohuč se dnes dlouho trápila, v útočné fázi to nebylo ono, ale neskutečným závěrem dokázala zvrátit nepříznivě se vyvíjející zápas ve svůj prospěch a nakonec i zaslouženě vítězí 4:2.

90+4

90+4
    Také Pablo De Blasis dostává žlutou kartu za to, že slaví gól s dresem v ruce.
    90+3. Pablo De Blasis - 4:2

90+3
    Mainz právě vstřelil branku!
    PABLO DE BLASIS proměněnou penaltou dělá zřejmě definitivní tečku za dnešním divokým zápasem, v němž domácí dlouho prohrávali, aby pak čtyřmi góly zvrátili zápas ve svůj prospěch.
    90+3. Jošinori Muto vybojoval pokutový kop!

90+3
    Byla nařízena penalta ve prospěch domácích, Michael Hector nedovoleně zastavil Josinori Muta!

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty, domácí se nyní drží na útočné polovině.

90
    Žlutou kartu dostává Max Besuschkow (Eintracht Frankfurt).

89
    Žlutou kartu dostává Bojan Krkić (1. FSV Mohuč 05).

87
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jhon Córdoba, přichází Robin Quaison.

86
    Míč končí v autu, mezitím domácí připravují střídání, do hry se dostane Robin Quaison.

84
    Ante Rebić (Frankfurt) fauluje v hlavičkovém souboji a po zásluze dostává žlutou kartu.

83
    Statistika držení míče – 60% : 40%.

82
    Míč letí do autu, hosté budou vhazovat.

80
    Posledních deset minut řádné hrací doby, domácí heroickým výkonem otočili zápas, udrží těsné vedení až do konce?

79
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Taleb Tawatha, přichází Ante Rebić.

77
    Jošinori Muto (Mohuč) dostává zbytečnou žlutou kartu za svlečený dres při oslavě gólu.
    76. Jošinori MUTO - 3:2

76
    Ano, takto se bojuje o Bundesligu! JOŠINORI MUTO si naskakuje ve vápně na centr Bojana Krkiće a také on dokázal hlavou překonat Lukase Hradeckého.

76
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Haris Seferović, přichází Guillermo Varela.

75
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Fabian Frei, přichází Danny Latza.

75
    Bojan Krkić (Mohuč) s míčem na půlící čáře, špatný pas na pravou stranu, Branimir Hrgota odkopává.

74
    Špatnou přihrávkou skončila útočná akce domácích, Lukas Hradecky bude rozehrávat.

72
    Žlutou kartu dostává Stefan Bell (1. FSV Mohuč 05).

72
    Branimir Hrgota (Frankfurt) nyní zůstává na trávníku a žádá si lékařské ošetření, to se mu také dostává.

71
    Bojak Krkić rozehrál, ale jeho rohové kopy dnes nejsou to pravé ořechové, z pohledu Mohuče.

70
    Čeká nás posledních dvacet minut, posledních dvacet minut domácí naděje, Mohuč má roh.

69
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Aymen Barkok, přichází Max Besuschkow.

68
    Jhon Córdoba (Mohuč) sprintuje za míčem na levém křídle, ale pas od Brosinského nedostihne na trávníku.

67
    Dlouhý výkop Hradeckého, míč směřuje na polovinu Mohuče, domácí tak mohou zaútočit.

66
    Nakonec získává míč Lukas Hradecky, který znovu nespěchá s odkopem od branky.

65
    Bojan Krkić (Mohuč) bojuje o míč na pravém křídle, nakonec přenáší hru na levou stranu, kde si ho zpracovává Pablo De Blasis, ten centruje před vápno, odkud pálí Jean-Philippe Gbamin, jenže ten trefuje obránce Eintrachtu.

64
    A Mohuč opět žije! Dvěma rychlými góly dokázali domácí alespoň srovnat, nyní jsou opět na útočné polovině a mohou usilovat o vedoucí branku.
    62. Stefan BELL - 2:2

62
    Ale to již neplatí! Mohuče měla volný kop, který rozehrál Brosinski, který poslal centr na hlavu STEFANA BELLA, jež poslal míč o zem do branky, Lukas Hradecky na něho nedosáhl.

61
    Statistika střel výrazně ve prospěch Mohuče – 15:5, přesto domácí, ve veledůležitém zápase, stále prohrávají.
    60. Jhon CÓRDOBA - 1:2

60
    Na hranici ofsajdu přebírá pas od Freie JHON CÓRDOBA, který si z pravé strany naběhl do vápna a byť ho dostihl obránce, dokázal i vystřelit a přesnou střelou nedal Hradeckému šanci.

59
    Diváci pískají, Mohuč se totiž nyní nemůže dostat k míči.

58
    Míč končí v autu, vhazovat budou hosté, z levé strany, na své polovině.

55
    Hraje se ve středu hřiště, hosté zkouší něco vymyslet, ale vzhledem k výsledku se již neženou dopředu za každou cenu.

53
    Žlutou kartu dostává Marco Fabián (Eintracht Frankfurt).

52
    Hosté bojují o míč na útočné polovině.
    50. Haris SEFEROVIĆ - 0:2

50
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    Branimir Hrgota hlavičkuje, jeho pokus ještě Jannik Huth vyráží, poté ale trefuje HARISE SEFEROVIĆE, od něhož se míč odrazil do branky. Zdálo se, že tam útočník Eintrachtu zasáhl míč rukou, ale sudí gól uznává.

48
    Nákop obránce Donatiho na levou stranu, míč ale letí do autu.

47
    Bojan Krkić (Mohuč) rozehrál z pravé strany, ale k míči se nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.

46
    Hned v úvodu druhého poločasu roh pro domácí.

46
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Levin Öztunali, přichází Jošinori Muto.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:32.

První poločas končí vítězstvím Eintrachtu, který se pozorně bránil a poté z ojedinělé akce skóroval. Mohuči nelze upřít snahu, dokonce měli domácí i gólové šance, ale v brance se několika dobrými zákroky blýskl Lukas Hradecky, který stále odolává a drží čisté konto.

Který z týmů obdrží první červenou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45+1
    V první nastavené minutě mají ještě domácí výhodu rohového kopu, jenže vše poté končí odpískaným útočným faulem.

45
    Poslední minuta prvního poločasu, domácí zkouší ještě ohrozit branku Eintrachtu.

44
    David Abraham (Frankfurt) nyní musí být ošetřován přímo na trávníku.
    42. Branimir HRGOTA - 0:1

42
    Hosté jdou do vedení! Svou první povedenou útočnou akci zakončují gólem, když si na cenr Barkoka naběhl k levé tyči BRANIMIR HRGOTA, který poté prostřeluje domácího gólmana.

41
    Lukas Hradecky (Frankfurt) si dojde pro míč na hranici vlastní šestnáctky a bude moci rozehrát.

40
    Poslední pětiminutovka před námi, již to vypadá na bezbrankový poločas.

39
    Zablokovaný pokus Córdoby, hosté se nyní dostávají znovu pod velký tlak.

37
    Domácí se nyní dožadovali odpískání hraní rukou obránce Eintrachtu a tedy pokutového kopu, ale sudí je jiného názoru.
    36. Hradecky (Eintracht) pozorný i při střele zpoza vápna, pálil Donati.

36
    Lukas Hradecky (Frankfurt) pozorný po střele Donatiho, který pálil z voleje, zpoza vápna.

35
    Levin Öztunali (Mohuč) rozehrál, ale Lukas Hradecky získává míč a tím končí snaha domácích.

34
    Domácí vybojovali rohový kop, který rozehrají z levé strany.

33
    Nepřesný nákop v podání hostů znamená v podstatě jen odevzdání míče.

32
    A znovu, na trávník se poroučel na své polovině Marco Fabián (Frankfurt).

31
    Další nedovolený zákrok, tentokrát v podání domácích, konkrétně Baloguna.

30
    Je za námi první půl hodina hry, která zatím příliš napětí a vzrušení nenabídla.

29
    Eintracht je od úvodních minut pod tlakem, ale Mohuči se zatím v útočné fázi příliš nedaří.

28
    Od brankáře Eintrachtu začíná další kombinace hostů.

27
    S volným kopem nenaložili hosté zrovna ideálně, míč míří až na jejich polovinu

25
    Nyní jsou již u míče opět domácí, pokus Levina Öztunaliho končí v náruči gólmana Eintrachtu.

24
    Lukas Hradecky se zapojuje do rozehrávky Eintrachtu.
    22. Lukas Hradecky (Frankfurt) dokázal levou nohou reflexivně vyrazit střelu Córdoby

22
    První šance zápasu, Lukas Hradecky (Frankfurt) dokázal levou nohou reflexivně vyrazit střelu Córdoby!

21
    Levin Öztunali rozehrál z pravé strany, ale hosté se ubránili.

20
    Fabian Frei (Mohuč) se dostal ke střele zpoza vápna, ale střelu dokázal bránící hráč zblokovat vedle branky.

19
    Další faul hostů, tentokrát se provinil Bastian Oczipka a může být rád, že jeho zákrok na Gbamina neocenil sudí žlutou kartou!

18
    Pablo De Blasis (Mohuč) faulován na polovině Eintrachtu, míč zůstává na kopačkách domácích borců.

17
    Lukas Hradecky (Frankfurt) nespěchá s rozehrávkou od své branky, diváci pískají.

16
    Giulio Donati (Mohuč) poslal nepřesný pas na pravé křídlo a tím celá akce domácích končí.

15
    Levin Öztunali (Mohuč) odcentroval z pravé strany, ve vápně se dostal ke střele Daniel Brosinski, který ale branku netrefil.

14
    Odkop od branky Eintrachtu, míč letí na polovinu Mohuče, hrají domácí.

12
    Žlutou kartu dostává Timothy Chandler (Eintracht Frankfurt).

11
    Ještě Jhon Córdoba (Mohuč) se dostal ke střele zpoza vápna, ale branku Eintrachtu minul.

10
    Míč letí z levé strany před branku, kde si prostor dělá Lukas Hradecky (Frankfurt), který vyboxovává mimo vápno.

9
    Po střele De Blasise mají domácí výhodu rohového kopu z levé strany.

8
    Mohuč je v těchto chvílích na útočné polovině, hosté se brání.

6
    Tedy až do chvíle, než je jim odpískán útočný faul, míč pro Mohuč.

5
    Diváci pískají, nyní totiž hrají hosté na polovině Mohuče.

4
    Hosté získávají míč, dostávají se na polovinu soupeře, kde bránící Jhon Córdoba odehrál míč raději do autu.

3
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, na své polovině.

2
    Domácí hned z první útočné akce zahrozili, ale vše zhatilo ofsajdové postavení Córdoby.

1

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1. FSV Mohuč 05: Huth – Donati, Bell, Balogun, Brosinski – Gbamin, Frei – Öztunali, Krkić, De Blasis – Córdoba.
    Náhradníci: Lössl – Latza, Muto, Quaison, Jairo, Bungert, Ramalho.

Eintracht Frankfurt: Hradecky – M. Hector, D. Abraham, Oczipka – Chandler, Fabián, Gaćinović, Barkok, Tawatha – Hrgota, Seferović.
    Náhradníci: Lindner – Regäsel, Russ, Varela, Blum, Rebić, Besuschkow.

Rozhodčí: Fritz – Schaal, Pelgrim.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Martin Dvořák

Branky: 60. Córdoba (Frei), 62. Bell (Brosinski), 76. Muto (Krkić), 90+3. De Blasis (pen.) – 42. Hrgota (Barkok), 50. Seferović

Karty:   72. Bell (MAI), 77. Muto (MAI), 89. Krkić (MAI), 90+4. De Blasis (MAI) – 12. Chandler (FRN), 53. Fabián (FRN), 84. Rebić (FRN), 90. Besuschkow (FRN)

1. FSV Mohuč 05: Huth – Donati, Bell, Balogun, Brosinski – Gbamin, Frei (75. Latza) – Öztunali (46. Muto), Krkić, De Blasis – Córdoba (87. Quaison).

Eintracht Frankfurt: Hradecky – M. Hector, D. Abraham, Oczipka – Chandler, Fabián, Gaćinović, Barkok (69. Besuschkow), Tawatha (79. Rebić) – Hrgota, Seferović (76. Varela).

Rozhodčí: Fritz – Schaal, Pelgrim