Leverkusen – Kolín nad Rýnem 2:2 (kon.) | Schalke – Hamburg 1:1 (kon.) | Mohuč – Frankfurt 4:2 (kon.)
Wolfsburg – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Augsburg – Dortmund 1:1 (kon.) | W. Brémy – Hoffenheim 3:5 (kon.)
Darmstadt – Hertha 0:2 (kon.) | Freiburg – Ingolstadt 1:1 (kon.) | RB Lipsko – Bayern 4:5 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
4:2 (0:1)
Eintracht Frankfurt
Sobota 13.05.2017, 15:30 • OPEL ARENA, Mohuč • Německá Bundesliga • 33. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

1. FSV Mohuč 05: Huth – Donati, Bell, Balogun, Brosinski – Gbamin, Frei – Öztunali, Krkić, De Blasis – Córdoba.
    Náhradníci: Lössl – Latza, Muto, Quaison, Jairo, Bungert, Ramalho.

Eintracht Frankfurt: Hradecky – M. Hector, D. Abraham, Oczipka – Chandler, Fabián, Gaćinović, Barkok, Tawatha – Hrgota, Seferović.
    Náhradníci: Lindner – Regäsel, Russ, Varela, Blum, Rebić, Besuschkow.

Rozhodčí: Fritz – Schaal, Pelgrim.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

2
    Domácí hned z první útočné akce zahrozili, ale vše zhatilo ofsajdové postavení Córdoby.

3
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, na své polovině.

4
    Hosté získávají míč, dostávají se na polovinu soupeře, kde bránící Jhon Córdoba odehrál míč raději do autu.

5
    Diváci pískají, nyní totiž hrají hosté na polovině Mohuče.

6
    Tedy až do chvíle, než je jim odpískán útočný faul, míč pro Mohuč.

8
    Mohuč je v těchto chvílích na útočné polovině, hosté se brání.

9
    Po střele De Blasise mají domácí výhodu rohového kopu z levé strany.

10
    Míč letí z levé strany před branku, kde si prostor dělá Lukas Hradecky (Frankfurt), který vyboxovává mimo vápno.

11
    Ještě Jhon Córdoba (Mohuč) se dostal ke střele zpoza vápna, ale branku Eintrachtu minul.

12
    Žlutou kartu dostává Timothy Chandler (Eintracht Frankfurt).

14
    Odkop od branky Eintrachtu, míč letí na polovinu Mohuče, hrají domácí.

15
    Levin Öztunali (Mohuč) odcentroval z pravé strany, ve vápně se dostal ke střele Daniel Brosinski, který ale branku netrefil.

16
    Giulio Donati (Mohuč) poslal nepřesný pas na pravé křídlo a tím celá akce domácích končí.

17
    Lukas Hradecky (Frankfurt) nespěchá s rozehrávkou od své branky, diváci pískají.

18
    Pablo De Blasis (Mohuč) faulován na polovině Eintrachtu, míč zůstává na kopačkách domácích borců.

19
    Další faul hostů, tentokrát se provinil Bastian Oczipka a může být rád, že jeho zákrok na Gbamina neocenil sudí žlutou kartou!

20
    Fabian Frei (Mohuč) se dostal ke střele zpoza vápna, ale střelu dokázal bránící hráč zblokovat vedle branky.

21
    Levin Öztunali rozehrál z pravé strany, ale hosté se ubránili.

22
    První šance zápasu, Lukas Hradecky (Frankfurt) dokázal levou nohou reflexivně vyrazit střelu Córdoby!
    22. Lukas Hradecky (Frankfurt) dokázal levou nohou reflexivně vyrazit střelu Córdoby

24
    Lukas Hradecky se zapojuje do rozehrávky Eintrachtu.

25
    Nyní jsou již u míče opět domácí, pokus Levina Öztunaliho končí v náruči gólmana Eintrachtu.

27
    S volným kopem nenaložili hosté zrovna ideálně, míč míří až na jejich polovinu

28
    Od brankáře Eintrachtu začíná další kombinace hostů.

29
    Eintracht je od úvodních minut pod tlakem, ale Mohuči se zatím v útočné fázi příliš nedaří.

30
    Je za námi první půl hodina hry, která zatím příliš napětí a vzrušení nenabídla.

31
    Další nedovolený zákrok, tentokrát v podání domácích, konkrétně Baloguna.

32
    A znovu, na trávník se poroučel na své polovině Marco Fabián (Frankfurt).

33
    Nepřesný nákop v podání hostů znamená v podstatě jen odevzdání míče.

34
    Domácí vybojovali rohový kop, který rozehrají z levé strany.

35
    Levin Öztunali (Mohuč) rozehrál, ale Lukas Hradecky získává míč a tím končí snaha domácích.

36
    Lukas Hradecky (Frankfurt) pozorný po střele Donatiho, který pálil z voleje, zpoza vápna.
    36. Hradecky (Eintracht) pozorný i při střele zpoza vápna, pálil Donati.

37
    Domácí se nyní dožadovali odpískání hraní rukou obránce Eintrachtu a tedy pokutového kopu, ale sudí je jiného názoru.

39
    Zablokovaný pokus Córdoby, hosté se nyní dostávají znovu pod velký tlak.

40
    Poslední pětiminutovka před námi, již to vypadá na bezbrankový poločas.

41
    Lukas Hradecky (Frankfurt) si dojde pro míč na hranici vlastní šestnáctky a bude moci rozehrát.

42
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do vedení! Svou první povedenou útočnou akci zakončují gólem, když si na cenr Barkoka naběhl k levé tyči BRANIMIR HRGOTA, který poté prostřeluje domácího gólmana.
    42. Branimir HRGOTA - 0:1

44
    David Abraham (Frankfurt) nyní musí být ošetřován přímo na trávníku.

45
    Poslední minuta prvního poločasu, domácí zkouší ještě ohrozit branku Eintrachtu.

45+1
    V první nastavené minutě mají ještě domácí výhodu rohového kopu, jenže vše poté končí odpískaným útočným faulem.

45+1

Který z týmů obdrží první červenou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

První poločas končí vítězstvím Eintrachtu, který se pozorně bránil a poté z ojedinělé akce skóroval. Mohuči nelze upřít snahu, dokonce měli domácí i gólové šance, ale v brance se několika dobrými zákroky blýskl Lukas Hradecky, který stále odolává a drží čisté konto.

Druhý poločas začne přibližně v 16:32.

46

46
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Levin Öztunali, přichází Jošinori Muto.

46
    Hned v úvodu druhého poločasu roh pro domácí.

47
    Bojan Krkić (Mohuč) rozehrál z pravé strany, ale k míči se nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.

48
    Nákop obránce Donatiho na levou stranu, míč ale letí do autu.

50
    Branimir Hrgota hlavičkuje, jeho pokus ještě Jannik Huth vyráží, poté ale trefuje HARISE SEFEROVIĆE, od něhož se míč odrazil do branky. Zdálo se, že tam útočník Eintrachtu zasáhl míč rukou, ale sudí gól uznává.
    50. Haris SEFEROVIĆ - 0:2

52
    Hosté bojují o míč na útočné polovině.

53
    Žlutou kartu dostává Marco Fabián (Eintracht Frankfurt).

55
    Hraje se ve středu hřiště, hosté zkouší něco vymyslet, ale vzhledem k výsledku se již neženou dopředu za každou cenu.

58
    Míč končí v autu, vhazovat budou hosté, z levé strany, na své polovině.

59
    Diváci pískají, Mohuč se totiž nyní nemůže dostat k míči.

60
    Mainz právě vstřelil branku!
    Na hranici ofsajdu přebírá pas od Freie JHON CÓRDOBA, který si z pravé strany naběhl do vápna a byť ho dostihl obránce, dokázal i vystřelit a přesnou střelou nedal Hradeckému šanci.
    60. Jhon CÓRDOBA - 1:2

61
    Statistika střel výrazně ve prospěch Mohuče – 15:5, přesto domácí, ve veledůležitém zápase, stále prohrávají.

62
    Ale to již neplatí! Mohuče měla volný kop, který rozehrál Brosinski, který poslal centr na hlavu STEFANA BELLA, jež poslal míč o zem do branky, Lukas Hradecky na něho nedosáhl.
    62. Stefan BELL - 2:2

64
    A Mohuč opět žije! Dvěma rychlými góly dokázali domácí alespoň srovnat, nyní jsou opět na útočné polovině a mohou usilovat o vedoucí branku.

65
    Bojan Krkić (Mohuč) bojuje o míč na pravém křídle, nakonec přenáší hru na levou stranu, kde si ho zpracovává Pablo De Blasis, ten centruje před vápno, odkud pálí Jean-Philippe Gbamin, jenže ten trefuje obránce Eintrachtu.

66
    Nakonec získává míč Lukas Hradecky, který znovu nespěchá s odkopem od branky.

67
    Dlouhý výkop Hradeckého, míč směřuje na polovinu Mohuče, domácí tak mohou zaútočit.

68
    Jhon Córdoba (Mohuč) sprintuje za míčem na levém křídle, ale pas od Brosinského nedostihne na trávníku.

69
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Aymen Barkok, přichází Max Besuschkow.

70
    Čeká nás posledních dvacet minut, posledních dvacet minut domácí naděje, Mohuč má roh.

71
    Bojak Krkić rozehrál, ale jeho rohové kopy dnes nejsou to pravé ořechové, z pohledu Mohuče.

72
    Branimir Hrgota (Frankfurt) nyní zůstává na trávníku a žádá si lékařské ošetření, to se mu také dostává.

72
    Žlutou kartu dostává Stefan Bell (1. FSV Mohuč 05).

74
    Špatnou přihrávkou skončila útočná akce domácích, Lukas Hradecky bude rozehrávat.

75
    Bojan Krkić (Mohuč) s míčem na půlící čáře, špatný pas na pravou stranu, Branimir Hrgota odkopává.

75
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Fabian Frei, přichází Danny Latza.

76
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Haris Seferović, přichází Guillermo Varela.

76
    Ano, takto se bojuje o Bundesligu! JOŠINORI MUTO si naskakuje ve vápně na centr Bojana Krkiće a také on dokázal hlavou překonat Lukase Hradeckého.
    76. Jošinori MUTO - 3:2

77
    Jošinori Muto (Mohuč) dostává zbytečnou žlutou kartu za svlečený dres při oslavě gólu.

79
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Taleb Tawatha, přichází Ante Rebić.

80
    Posledních deset minut řádné hrací doby, domácí heroickým výkonem otočili zápas, udrží těsné vedení až do konce?

82
    Míč letí do autu, hosté budou vhazovat.

83
    Statistika držení míče – 60% : 40%.

84
    Ante Rebić (Frankfurt) fauluje v hlavičkovém souboji a po zásluze dostává žlutou kartu.

86
    Míč končí v autu, mezitím domácí připravují střídání, do hry se dostane Robin Quaison.

87
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jhon Córdoba, přichází Robin Quaison.

89
    Žlutou kartu dostává Bojan Krkić (1. FSV Mohuč 05).

90
    Žlutou kartu dostává Max Besuschkow (Eintracht Frankfurt).

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty, domácí se nyní drží na útočné polovině.

90+3
    Byla nařízena penalta ve prospěch domácích, Michael Hector nedovoleně zastavil Josinori Muta!
    90+3. Jošinori Muto vybojoval pokutový kop!

90+3
    PABLO DE BLASIS proměněnou penaltou dělá zřejmě definitivní tečku za dnešním divokým zápasem, v němž domácí dlouho prohrávali, aby pak čtyřmi góly zvrátili zápas ve svůj prospěch.
    90+3. Pablo De Blasis - 4:2

90+4
    Také Pablo De Blasis dostává žlutou kartu za to, že slaví gól s dresem v ruce.

90+4

Mohuč se dnes dlouho trápila, v útočné fázi to nebylo ono, ale neskutečným závěrem dokázala zvrátit nepříznivě se vyvíjející zápas ve svůj prospěch a nakonec i zaslouženě vítězí 4:2.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:33:17)

Martin Dvořák

Branky: 60. Córdoba (Frei), 62. Bell (Brosinski), 76. Muto (Krkić), 90+3. De Blasis (pen.) – 42. Hrgota (Barkok), 50. Seferović

Karty:   72. Bell (MAI), 77. Muto (MAI), 89. Krkić (MAI), 90+4. De Blasis (MAI) – 12. Chandler (FRN), 53. Fabián (FRN), 84. Rebić (FRN), 90. Besuschkow (FRN)

1. FSV Mohuč 05: Huth – Donati, Bell, Balogun, Brosinski – Gbamin, Frei (75. Latza) – Öztunali (46. Muto), Krkić, De Blasis – Córdoba (87. Quaison).

Eintracht Frankfurt: Hradecky – M. Hector, D. Abraham, Oczipka – Chandler, Fabián, Gaćinović, Barkok (69. Besuschkow), Tawatha (79. Rebić) – Hrgota, Seferović (76. Varela).

Rozhodčí: Fritz – Schaal, Pelgrim