Poprad – Lipany 6:1 (kon.) | Haniska – R. Sobota 1:3 (kon.) | Martin – Nové Mesto n/V 0:3 (kon.)
L. Mikuláš – Sereď 1:3 (kon.) | Spiš. N. Ves – Skalica 0:4 (kon.) | Nitra – FC Košice 3:0 (kon.)
MFK Zvolen – Pohronie 2:1 (kon.)
FK Poprad
6:1 (3:1)
ŠK Odeva Lipany
sk Sobota 13.05.2017, 17:00 • Futbalový štadion NTC Poprad • MONACObet liga

79
    Poprad dal gól! Rovný poltucet strelili hráči Popradu do siete Lipian. JÁN HATOK zvyšuje už na 6:1.

68
    Poprad dal gól! Gólový koncert domácich, piaty gól v sieti Bartoša je jasným dôkazom, že Poprad smeruje jasne za tromi bodmi. MARKO LUKÁČ bol na ihrisku necelý osem minút a už sa zapísal do streleckej listiny.

63
    Poprad dal gól! Štvrtý gól domácich prichádza zo značky bieleho bodu, je definitívne rozhodnuté! Kapitán VLADISLAV PALŠA prekonal Bartoša.

35
    Poprad dal gól! Nebezpečný útok Popradu sa končí loptou v bráne Bartoša! Tretí gól Popradu v prvom polčase, zrazí gólová koncovka JOZEFA KAPLÁŇA hostí na kolená?

29
    Lipany dali gól! Ale pozor! Hostia takmer okamžite reagujú na druhý gól Popradu a vracajú sa do stretnutia! Postaral sa o to MATEJ HOVANČÍK.

27
    Poprad dal gól! Lipany nevyužili svoje šance a inkasujú druhýkrát v rozpätí úvodnej polhodiny. Na konci akcie bol opäť JAKUB ŠAŠINKA, ktorý Bartoša prekonal už druhýkrát v zápase.

16
    Poprad dal gól! Očakávaný scenár naberá na realite, favorit získava vedenie. JAKUB ŠAŠINKA otvára skóre tohto duelu.

Viktor Kalinács

Branky: 16. Šašinka, 27. Šašinka, 35. Kapláň, 63. Palša (pen.), 68. Lukáč, 79. Hatok – 29. Hovančík

Karty:   59. Bilas (PPD) – 89. Popvec (LIP)

FK Poprad: Malec – Hatok, Palša (C), Peciar, Kica, Kapláň, Bilas, Medak, Gruca, Šesták, Šašinka
    Náhradníci: Knurovský, Kukoľ, Gallovič, Daško, Hric, Lukáč, Šuľa

ŠK Odeva Lipany: Bartoš (C) – Vitovič, Popovec, Papp, Miliutin, Jusko, Kraľovič, Hovančík, Stracenský, Gomoľa, Štefčák
    Náhradníci: Vagaši, Dlugoš, Miženko, Varga

Rozhodčí: Patrik Kmec – Gabriel Ádám, Martin Špivák