Waregem – Oostende 3:1 (kon.) | Eupen – Kortrijk 3:2 (kon.) | Roeselare – Lokeren 2:3 (kon.)
St.Gilloise – Sint-Truiden 1:4 (kon.) | Waasland-Beveren – Lierse 3:2 (kon.)
KSV Roeselare
2:3 (1:1)
Sporting Lokeren
Sobota 13.05.2017, 20:00 • Schiervelde Stadion • Belgická liga • O Evropskou ligu

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 5:3. Rohy: 11:2. (21:55:23)

V zápase, ve kterém již v tabulce o nic nešlo, jsme mohli vidět pět branek. Druhý poločas byl hodně divoký ihned na svém začátku. Nejprve se dostali do vedení hosté, záhy domácí srovnávali pokutovým kopem a neuběhla ani minuta a hosté opět dali branku a upravili tak konečné skóre zápasu.

90+2

86
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Hupperts, přichází Straetman.
    Střídání v týmu KSV Roeselare: ze hřiště odchází Monteyne, přichází Damman.

78
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází De Sutter, přichází Triest.

73
    Střídání v týmu KSV Roeselare: ze hřiště odchází Saviour, přichází Ibou.

66
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Terki, přichází Jambor.

60
    Lokeren právě vstřelil branku!
    To jsou věci! Domácím vyrovnaný stav dlouho nevydržel a ihned po rozehrání míče hosté opět strhávají vedení na svou stranu. Střelcem braky je STEVE DE RIDDER.

59
    Tým Roeselare právě vstřelil branku! MATHIEU CORNET však brzy srovnává z pokutového kopu a na stadionu Schiervelde je opět vyrovnáno.

58
    Byla nařízena penalta.

48
    MARKO MIRIC ihned v úvodu druhého poločasu strhává vedení pro svůj tým. Asistence: Ticinovic.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:04 .

Víc branek nám již první poločas nenabídne. Oba týmy jdou tedy do šaten za nerozhodného stavu. Jako první šli do vedení domácí a dlouho netrvalo a hosté dokázali vyrovnat.

45

41
    A rázem je vyrovnáno. GUUS HUPPERTS šikovně využil přihrávku od Mirice a hlavičkou srovnává stav utkání.

37
    Žlutá karta i na druhé straně, tentokrát ji dostává Cornet (KSV Roeselare).

36
    Žlutou kartu dostává Terki (KSC Lokeren).

33
    Tým Roeselare právě vstřelil branku! Tak jsem se dočkali první branky dnešního zápasu. Střelcem branky je THIEBAUT VAN ACKER, který svou úvodní brankou otevírá gólový účet zápasu.