Příbram – Brno | 2:3 (kon.) | | | Liberec – Jablonec | 1:1 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 0:3 (kon.) |
Hr. Králové – Slovácko | 2:1 (kon.) | | | Slavia – Dukla Praha | 2:2 (kon.) |
Pardubice – Třinec | 2:0 (kon.) | | | Prostějov – Žižkov | 2:0 (kon.) | | | Ostrava – Sokolov | 3:0 (kon.) |
Vlašim – Vítkovice | 4:1 (kon.) | | | Opava – Varnsdorf | 4:2 (kon.) | | | Ústí n. L. – Olomouc | 2:2 (kon.) |
Manchester City – Leicester | 2:1 (kon.) | | | Bournemouth – Burnley | 2:1 (kon.) | | | Middlesbrough – Southampton | 1:2 (kon.) |
Sunderland – Swansea | 0:2 (kon.) | | | Stoke – Arsenal | 1:4 (kon.) |
Espanyol – Valencia | 0:1 (kon.) | | | Osasuna – Granada | 2:1 (kon.) |
Leverkusen – Kolín nad Rýnem | 2:2 (kon.) | | | Schalke – Hamburg | 1:1 (kon.) | | | Mohuč – Frankfurt | 4:2 (kon.) |
Wolfsburg – Mönchengladbach | 1:1 (kon.) | | | Augsburg – Dortmund | 1:1 (kon.) | | | W. Brémy – Hoffenheim | 3:5 (kon.) |
Darmstadt – Hertha | 0:2 (kon.) | | | Freiburg – Ingolstadt | 1:1 (kon.) | | | RB Lipsko – Bayern | 4:5 (kon.) |
Fiorentina – Lazio | 3:2 (kon.) | | | Atalanta BC – AC Milán | 1:1 (kon.) |
Ružomberok – Zlaté Moravce | 2:1 (kon.) | | | Trnava – Michalovce | 1:0 (kon.) | | | Žilina – Senica | 3:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Plzeň | 3:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Tachov | 1:2 (kon.) | | | Vyšehrad – Chrudim | 0:2 (kon.) | | | Králův Dvůr – Litoměřicko | 0:1 (kon.) |
Benešov – Vltavín | 1:2 (kon.) | | | Písek – Benátky n/J | 1:1 (3:4 po pen.) | | | Hořovicko – Jirny | 1:2 (kon.) |
Mohelnice – Slovácko B | 2:1 (kon.) | | | Hlučín – Vyškov | 3:1 (kon.) | | | Blansko – Zlínsko | 4:0 (kon.) |
Líšeň – Olomouc B | 2:0 (kon.) | | | Kroměříž – HFK Olomouc | 2:0 (kon.) |
Karviná – Příbram | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Ostrava – Olomouc | 4:3 (kon.) | | | Slavia – Pardubice | 2:1 (kon.) |
Hr. Králové – Mladá Boleslav | 1:1 (6:5 po pen.) | | | Č. Budějovice – Zlín | 1:1 (4:3 po pen.) |
Fulham – Reading | 1:1 (kon.) |
Poprad – Lipany | 6:1 (kon.) | | | Haniska – R. Sobota | 1:3 (kon.) | | | Martin – Nové Mesto n/V | 0:3 (kon.) |
L. Mikuláš – Sereď | 1:3 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Skalica | 0:4 (kon.) | | | Nitra – FC Košice | 3:0 (kon.) |
MFK Zvolen – Pohronie | 2:1 (kon.) |
Waregem – Oostende | 3:1 (kon.) | | | Eupen – Kortrijk | 3:2 (kon.) | | | Roeselare – Lokeren | 2:3 (kon.) |
St.Gilloise – Sint-Truiden | 1:4 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Lierse | 3:2 (kon.) |
Arouca – Tondela | 1:2 (kon.) | | | Benfica – Guimarães | 5:0 (kon.) | | | Feirense – Sporting | 2:1 (kon.) |
Salzburg – Rapid | 1:0 (kon.) | | | Austria – Ried | 3:0 (kon.) | | | Admira – Wolfsberger | 3:2 (kon.) |
St. Pölten – Mattersburg | 1:0 (kon.) |
Henan Jianye – Šanghaj Šenhua | 0:0 (kon.) |
Ural – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) | | | Perm – Spartak | 0:1 (kon.) | | | Samara – Zenit | 1:3 (kon.) |
Lok. Moskva – Orenburg | 4:0 (kon.) |
Jagiellonia – Wisla Krakov | 2:0 (kon.) | | | Śląsk – Chorzów | 6:0 (kon.) | | | Wisła Pł. – Cracovia | 1:1 (kon.) |
po penal. (4:3)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:1
(1:0)
FC Zlín
Hokejová ročenka 2016 nově v prodeji! Objednávejte exkluzivně na Marken.cz.
|
||
To je ode mne vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.
(16:02:43)
|
||
Konec zápasu.
|
||
5. série
4:3
|
Kapitán Tomek ukončuje přesnou střelou utkání!
|
|
5. série
3:3
|
Luksch měl míč na ruce, ale nedokázal mu zabránit.
|
|
4. série
3:2
|
Krásnou střelou Zachař dává.
|
|
4. série
2:2
|
A ani Venený neproměňuje!
|
|
3. série
2:2
|
Střelu Jáši k tyči Šiška vyrazil!
|
|
3. série
2:2
|
Slaména nastřelil tyč!
|
|
2. série
2:2
|
Jakub Matoušek zkušeně proměnil.
|
|
2. série
1:2
|
Nečas "tečkem" střelou o břevno dává.
|
|
1. série
1:1
|
Šiška si sáhl na balon, ale i Štifter proměňuje.
|
|
1. série
0:1
|
Hellebrand se štěstím proměnil.
|
|
Střílení penalt začíná.
|
||
Čeká nás dvouminutová pauza a penalty.
|
||
90
|
Druhý poločas skončil.
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
90
|
Míč proletěl až do tyče!! Velká škoda pro domácí.
|
|
90
|
Poslední šance pro Dynamo. Tomek bude centrovat do vápna z půlky hřiště.
|
|
90
|
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Pavlíček, přichází Kolář Jan.
|
Branky:
22. Kalousek – 88. Sklenář
Rozhodčí: Lerch – Tůma, Reitinger
Diváci:
Karty: 24. Chylík (CEB), 68. Tomek (CEB) – ?. Hellebrand (ZLN)
Neproměněná penalta:
Penaltový rozstřel:
1. série:
0:1 Hellebrand (ZLN)
1:1 Štifter (CEB)
2. série:
1:2 Nečas (ZLN)
2:2 Matoušek (CEB)
3. série:
2:2 Slaména (ZLN)
2:2 Jáša (CEB)
4. série:
2:2 Venený (ZLN)
3:2 Zachař (CEB)
5. série:
3:3 Jakub Kolář (ZLN)
4:3 Tomek (CEB)
SK Dynamo Č. Budějovice:
Luksch – Řehoř, Kočí, Jáša, Zachař – Lindák, Pařízek (63. Matoušek), Tomek, Štifter, Kalousek (84. Fišer) – Chylík.
Náhradníci: Oliva – Collin, Šplíchal, Matoušek, Rauscher, Kadlec, Leal, Fišer.
Trenér:
FC Zlín: Šiška – Maršálek (83. Novák), Zahradník, Nečas, Tureček (65. Sklenář), Štěpánek, Pavlíček (87. Kolář), Venený, Hellebrand, Jakub Kolář, Slaměna.
Náhradníci: Lebánek – Jan Kolář, Červenka, Sklenář, Janků, Novák, Matyáš.
Trenér:
Náhradníci: Oliva – Collin, Šplíchal, Matoušek, Rauscher, Kadlec, Leal, Fišer.
Trenér:
FC Zlín: Šiška – Maršálek (83. Novák), Zahradník, Nečas, Tureček (65. Sklenář), Štěpánek, Pavlíček (87. Kolář), Venený, Hellebrand, Jakub Kolář, Slaměna.
Náhradníci: Lebánek – Jan Kolář, Červenka, Sklenář, Janků, Novák, Matyáš.
Trenér:
Rozhodčí: Lerch – Tůma, Reitinger
Diváci:
Filip Kortus
@FilipKortus