Inter – Sassuolo 1:2 (kon.) | Sampdoria – Chievo 1:1 (kon.) | Cagliari – Empoli 3:2 (kon.)
Palermo – Janov 1:0 (kon.) | Turín – Neapol 0:5 (kon.) | Bologna – Pescara 3:1 (kon.)
Crotone – Udinese 1:0 (kon.) | AS Řím – Juventus 3:1 (kon.)
FC Crotone
1:0 (1:0)
Udinese Calcio
Neděle 14.05.2017, 15:00 • Stadio Ezio Scida, Crotone • Italská Serie A • 36. kolo

Z dnešního utkání je to ode mne všechno. Tímto se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek dne! (16:59:16)

Je dobojováno! Domácí hráči se, po brance Marcuse Rohdéna v první půli, mohou radovat ze zisku tří bodů a zároveň se dostávají na dotahují na rozdíl jednoho bodu vůči sedmnáctému nesestupovému Empoli. Pro Crotone tak tedy stále existuje dosti velká šance na záchranu. Od Udinese to dnes nebyl úplně ideální výkon, územní převaha není všechno a nevýrazné střely toho zrovna dvakrát také nezmůžou.

90+6

90+5
    Nicméně celou akci Udinese s přehledem jistí Cordaz, který uklízí míč do své náruče.

90+4
    Ceccheriniho dlouhý nákop letí až ke gólmanovi Scuffetovi, hosté se nadechují k pravděpodobně poslednímu útoku.

90+3
    Nepříliš povedený přímý kop ze strany hráčů Crotone nemusí příliš mrzet, hosté jsou zaseknuti s míčem u vlastní brány.

90+2
    Posledních pár minut zápasu bude ještě velmi vypjatých, domácím dnes jde opravdu o hodně.

90+1
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcello Trotta, přichází Simeon Tochukwu Nwankwo.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat 5 minut.

89
    Rozběhnutý Adnan nedokázal zachytit míč v mezích hrací plochy, Cordaz bude odkopávat od brány.

88
    Obránce Sampirsi nyní na polovině soupeře nejprve zahrál rukou nechtěně a neúmyslně, posléze však míč doslova zahodil mimo hrací plochu. Jasná žlutá karta.

87
    Crotone se daří držet balón v bezpečné vzdálenosti od vlastní brány.

86
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Andrea Barberis, přichází Ćazim Suljić.

84
    Posledních pět minut řádné hrací doby, pokud si Crotone toto vedení udrží, výrazně se posune ke svému cíli, tedy k záchraně udržení v Serii A.

83
    Na hrací ploše zůstává ležet v péči lékařů dnes velmi výrazný útočník Trotta. Těžko říct, jestli bude schopen pokračovat ve hře.

81
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Ewandro.

81
    K míči se postavil De Paul, který však jen nastřelil dobře postavenou zeď.

80
    Po faulu domácích je tu ovšem příležitost přímého kopu, která by se měla proměňovat.

79
    Červenomodří nejprve rozehráli nakrátko, následný centr před bránu příjmul Acosty, jenž si nejprve svou hrudí míč sklepl a poté vypálil mimo.

Petr Hluchý

Branky: 18. Rohdén (Trotta)

Karty:   37. Falcinelli (COE), 88. Sampirisi (COE) – 37. Kums (UDI), 77. Adnan (UDI)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 3:5. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:10.
    FC Crotone: Cordaz (C) – Rosi, Ferrari, Ceccherini, Sampirisi – Rohdén, Crisetig, Barberis (86. Suljić), Nalini (72. Acosty) – Trotta (90+1. Tochukwu Nwankwo), Falcinelli.
    Náhradníci: Festa, Viscovo – Acosty, Claiton, Cuomo, Dussenne, Kotnik, Mesbah, Suljić, Tochukwu Nwankwo, Tonev.

Udinese Calcio: Scuffet – Widmer, Danilo (C), Felipe, Adnan – de Paul (81. Ewandro), Agyemang-Badu, Kums (61. Balić), Jankto – Théréau (60. Perica), D. Zapata.
    Náhradníci: Karnezis, Perisan – Balić, Ewandro, Evangelista, Gabriel Silva, Heurtaux, Matos, Perica.

Rozhodčí: Fabbri – Giallatini, Lo Cicero