Gent – Charleroi 1:1 (kon.) | Club Brugge – Anderlecht 1:1 (kon.) | Mouscron – Genk 0:2 (kon.)
KAA Gent
1:1 (1:1)
Sporting Charleroi
Neděle 14.05.2017, 14:30Belgická liga • O titul

Domácí celek se nedokázal proti 10 střelecky prosadit a proto utkání končí nerozhodně 1:1. Navíc i domácí přišli o jednoho hráče, v 91 minutě byl vyloučen L. Verstraete. (16:24:28)

90+3

90+3
    Miličevič odcentroval, Neto dokázal hlavičkovat, ale na brankové čáře zasahuje Penneteau.

90+2
    Gent to ještě zkouší.

90+1
    Louis Verstraete příliš tvrdě skluzem zajel do Damiena Marcqa a je vyloučen! Ani jeden tým dnes nedohraje v plném počtu.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Asare zakiksoval a proto musel zatáhnout za záchrannou brzdu Danijel MIličevič i za cenu žluté karty.

89
    Ale mizerně to bylo rozehráno domácí mohou jít do brejku.

89
    Přímý kop pro hosty z dobré pozice.

88
    Hlavička Neta končí v zámezí. Vykopává se od hostující branky byť domácí chtěli rohový kop – marně.

86
    Přímý kop Miličeviče pouze prolétl napříč pokutovým územím.

85
    Stergos Marinos secvakl nohy jako nůžky a sestřelil Asareho za žlutou kartu.

83
    Birger Vertsraete osolil Matu.

83
    Jérémy Perbet dohrál místo něj uvidíme na poslední minuty Louise Verstraeteho.

81
    Domácí zůstanou u míče, hráče Charleroi se provinili proti fotbalovým pravidlům.

79
    Hamdi Harbauoi odchází, nahradí ho Chris Bedia.

78
    Brecht Dejaegere končí vymění ho Darko Bjedov.

78
    Thomase Foketa nahradí Birger Verstraete.

77
    Mata sestřelil Kuba a může být rád, že je to bez karty.

Rostislav Králik

Branky: 39. Kubo (pen.) – 28. Saglik

Karty:   27. Asare (GNT), 90. Miličevič (GNT) – 45+1. Harbaoiu (CHL), 85. Marinos (CHL)   90+1. L.Verstraete (GNT) – 24. Tainmont (CHL)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 8:2. Rohy: 12:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 19:16.
    KAA Gent: Kalinič – Gigot, Mitrovič, Asare – Dejaegere (78. Bjedov), Foket (78. B. Verstraete), Saief, Neto – Perbet (83. L. Verstraete). Kubo, Miličevič. Trenér: Hein Vanhaezebrouck.
    Náhradníci: Rinne – Kalu, de Smet, Esiti, Gershon, Bjedov, B. Verstraete, L. Vertsraete.

Sporting Charleroi: Penneteau – Marcq, Dessoleil, Willems, Martos – Tainmont, Diandy, Mata, Saglik (61. Marinos) – Harbaoiu (79. Bedia), Pollet (71. N´Ganga). Trenér: Felice Mazzu.
    Náhradníci: Mandanda – Benavente, Marinos, Hendrickx, N´Ganga, Fall. Bedia.

Rozhodčí: Visser – De Rocker, De Weirdt