FC Lokomotíva Košice
2:3 (2:2)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Pátek 19.05.2017, 17:00MONACObet liga

Hostia v závere prvého polčasu viedli 2:0, ale domáci celok v rozpätí troch minút zázračne vyrovnal na 2:2. Košičanom to však napokon na body nestačilo, pretože na konci druhej polovice zápasu sa Šamorín vrátil do vedenia a náskok si už udržal. (18:51:14)

90+2
    Žltá karta smeruje na konto hosťujúceho tímu.

88
    Šamorín dáva gól!
    Neuveriteľné! Hostia skórujú v 88. minúte a opäť sa dostávajú do vedenia!

80
    Začína sa posledná desaťminútovka riadnej hracej doby. Na východe Slovenska je výsledok stále nerozhodný.

74
    Do tretice je tu žltá karta pre domáci celok.

73
    Domáci futbalisti to skúsili strelecky, ale hosťujúcu bránku siedmykrát v zápase minuli. Aj naďalej sa pokračuje za vyrovnaného stavu 2:2.

69
    Košičania zahrávali svoj piaty roh v zápase, ale gól z neho nepadol.

64
    Na konto košickej Lokomotívy smeruje druhá žltá karta.

60
    Rozhodca udelil žltú kartu na domáce i hosťujúce konto.

49
    Košičania v úvode polčasu dvakrát zahrávali rohový kop, ale gólman Šamorína po zmene strán ani raz neinkasoval. Pokračujeme za stavu 2:2.

Karty: 0:0

Šamorín na východe vyhrával už rozdielom dvoch presných zásahov, ale Košičania v samom závere polčasu dvakrát skórovali a zázračne vyrovnali. Po zmene strán sa tak začne v podstate odznova.

45+2
    Prvý polčas sa skončil.

45+1
    Lokomotíva Košice dala gól!
    Tak napokon nie! Košičania predvádzajú skvelý obrat a v nadstavenom čase vyrovnávajú na 2:2.

44
    Aj domáci hráči teraz zahrávali rohový kop a podarilo sa im ho využiť. Do šatní sa tak odíde za stavu 1:2.

38
    Šamorín zahrával svoj tretí rohový kop v zápase, ale tretí presný zásah z toho nebol.