Ried – St. Pölten 1:1 (kon.) | Salzburg – Admira 2:0 (kon.) | Wolfsberger – Austria 2:1 (kon.)
Mattersburg – Rheindorf Altach 1:0 (kon.)
SV Guntamatic Ried
1:1 (1:0)
SKN St. Pölten
Sobota 20.05.2017, 16:00 • Keine Sorgen Arena, Ried Im Innkreis (kapacita: 7.680 diváků) • Rakouská Bundesliga • 34. kolo

Viděli jsme celkem zajímavý duel. V první půli byl aktivnější SV Ried a vedl také 1:0 po 1. poločase, Sankt Pölten ve druhé části hry o hodně zvedl úroveň své hry a zaslouženě vyrovnal Perchtoldem na konečných 1:1. Ried tak i nadále zůstává pod čárou ponoru respektive sestupu a nezbývá mu nic jiného než ve dvou kolech uhrát 6 bodů a držet palce soupeřům svých konkurentů pro dnešní den to znamená Austrii Vídeń a Altachu.

Nejlepší hráči:

RIED

Obránce: Thomas REIFELTSHAMMER známka 7,5.

SANKT PÖLTEN

Záložník: Michael AMBICHL známka 7,5. (18:02:32)

90+5

90+4
    Hostující hráč běžel sám na brankáře a asistent rozhodčího zvedl praporek.

90+3
    Centr hostí končí za brankovou čárou a nikomu nevadilo, že na hřišti byli v té chvíli dva míče.

90+2
    Další hráč domácích potřebuje ošetření.

90+1
    Nepřesný centr hostí končí někde daleko v Alpách.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty!

90
    Domácí Michael Brandner musel zatáhnout za záchrannou brzdu a faulovat Doumboyau.

89
    Hosté ve velkém tlaku domácí budou mít co dělat , aby udrželi nerozhodný výsledek.

88
    Skvělý skluz domácího hráče a rohový kop pro Sankt Pölten.

87
    S Elsnegem to nevypadá dobře navíc domácí mají již 3x vystřídáno. Takže by museli dohrávat v 10 lidech. To by byla velká komplikace.

86
    Po vzájemném hlavičkovém souboji je ošetřován jak Elsneg tak Mehremič.

85
    Míč po dalším zásahu končí u Gebauera.

84
    Nedovolený zákrok domácích.

82
    Zraněného Marcela Ziegla nahradí Thomas Froschl.

80
    Ziegl přišel o míč jelikož špatně došlápl a ještě se k tomu zranil.

79
    Hostující brankář byl u míče první atak na oplátku dostal nakopáno od dvou domácích hráčů najednou.
    77. PERCHTOLD - 1:1