Rio Ave – Belenenses 2:0 (kon.) | FC Ferreira – Marítimo 0:0 (kon.) | Nacional – Setúbal 1:2 (kon.)
Guimarães – Feirense 0:1 (kon.) | Boavista – Benfica 2:2 (kon.)
Rio Ave FC
2:0 (1:0)
CF OS Belenenses
Sobota 20.05.2017, 17:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila de Conde (kapacita: 12.815 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 34. kolo

89
    Hosté byli blízko čestnému úspěchu! Hassan Yebda napřáhl z delší vzdálenosti a trefil horní tyč!

88
    Žlutou kartu dostává Betinho (CF OS Belenenses).

88
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Filip Krovinović, přichází Pedro Moreira.
    85. Gil DIAS - 2:0

85
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    Pět minut před koncem zápasu je pravděpodobně rozhodnuto! Autorem gólu je GIL DIAS který si vzal míč u půlící čáry, v poklidu si s ním dokráčel do pokutového území a nikterak prudkou ranou k pravé tyči překonal Venturu. Obrana Belenenses byla na střelce branky v ohromné přesile, jenže v čele s kapitánem Silvou po celou dobu jenom přihlížela.

80
    Rafa Soares nečekaně zvolil centr na hlavu Petroviće, který bohužel pro domácí fanoušky zamířil přesně do náruče dobře postaveného Ventury.

79
    A žlutou kartu dostává také nedávno příchozí Hassan Yebda. Ten fauloval kousek před šestnáctkou a domácí tak budou zahrávat přímý kop.

78
    Marcelo zastavil hrozící brejk Belenenses za cenu faulu a žluté karty.

74
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Robert Persson, přichází Hassan Yebda.

74
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Héldon, přichází Gil Dias.

69
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Hélder Guedes, přichází Gonçalo Paciência.

59
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Edgar Ié, přichází Bernardo Dias.

56
    Héldon se prosmýkl mezi několika obránců a s míčem přilepeným na kopačce prošel až do vápna. Ventura mu ale zmenšil střelecký úhel a rukou zakončení vyrazil.

55
    Ospalý úvod druhé půle trochu zdramatizoval Ruben Ribeiro, který popošel s míčem až k pokutového území a ze sedmnácti metrů jenom o kousek netrefil prostor hostující branky.

46
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Juanto Ortuño, přichází Betinho.
    31. Mauridesova možnost na vyrovnání

31
    Zničeho nic byli hosté blízko vyrovnání! Maurides si zpracoval nákop z půlky hřiště a zprava vypálil do horní tyče za již překonaným Cássiem!
    18. Ribeirovu střelu zastavilo břevno

18
    Rio Ave se nenápadnou kombinací po pravé straně dostalo až do pokutového území, odkud vypálil Ribeiro a trefil horní tyč!
    7. Héder GUEDES - 1:0

7
    Domácí se v sedmé minutě zápasu radují z vedoucí branky! Po centru z pravé strany od Lionna se v pokutovém území hlavou prosadil HÉLDER GUEDES a rozradostnil diváky na skromně zaplněném stadionu!