Rio Ave – Belenenses 2:0 (kon.) | FC Ferreira – Marítimo 0:0 (kon.) | Nacional – Setúbal 1:2 (kon.)
Guimarães – Feirense 0:1 (kon.) | Boavista – Benfica 2:2 (kon.)
CD Nacional
1:2 (0:0)
Vitória FC Setúbal
Sobota 20.05.2017, 17:00 • Estádio da Madeira, Funchal (kapacita: 8.589 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 34. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám pěkný zbytek sobotního večera. (19:25:53)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 6:6. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:13.

Je konec! Utkání mezi sestupujícím Nacionalem a Setúbalem začalo diváky více bavit až v poslední čtvrthodině. V 74. minutě skóre otevřeli hosté, kdy se z několika dorážek prosadil Edinho. V 89. minutě pak vrátil Nacional do hry Zequinha, jenž proměnil nařízenou penaltu. O pár sekund později si ale Setúbal vzal vedení nazpátek, když mu tři body a konečnou 11. příčku v tabulce zajistil Zé Manuel.

90+3

90+3
    Rozběhla se už poslední minuta. Hosté kontrolují míč a nedávají Nacionalu možnost ohrozit Varelovu branku.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány tři minuty nastaveného času.
    90. Zé MANUEL - 1:2

90
    Setúbal právě vstřelil branku!
    Tak tohle je nejlepší možná odpověď hostujícího celku, který si okamžitě bere vedení zpět! Pedrosův přetažený centr z levé strany sklepl Nuno Santos na ZÉ MANUELA a ten z bezprostřední blízkosti doklepl míč za bezmocného Adriana.
    89. ZEQUINHA - 1:1

89
    Nacional právě vstřelil branku!
    Míč si na penaltový puntík postavil ZEQUINHA a střelou doprostřed branky vyrovnal na 1:1!

87
    Witi zleva vlétl do pokutového území, načež jej srazil k zemi přibíhající Nuno Santos. Je z toho penalta pro Nacional!

85
    Tak tohle se nepovedlo. Zequinhův centr z levé strany vylétl mimo hřiště a Varela tak z klidu vykopává.

83
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Nuno Pinto, přichází Luís Felipe.

82
    Na zeleném pažitu zůstává ležet jeden z hostujících hráčů, který za aktuálního stavu pochopitelně nemá důvod spěchat zpět na nohy.

80
    Zequinha ze standardní situace poslal vysoký balón do vápna, kde po několika odrazech nakonec uspěla obrana Setúbalu.

78
    Edinho si dobře pokryl míč před dotěrným obráncem a po hvizdu hlavního arbitra získal rozehrávku pro Pedrosu.

76
    Za Nacional se pokusil rychle odpovědět Ricardo Gomes, jehož zakončení ale postrádalo potřebnou přesnost.
    74. EDINHO - 0:1

74
    Zhruba čtvrt hodiny před koncem zápasu se hosté zaslouženě ujímají vedení! Po zmatcích u malého vápna trefil Zé Manuel Adriana. Od něj se míč odrazil ke Carvalhovi, jenž pro změnu napálil tyčku, avšak EDINHO už neměl problém z další dorážky uklidit míč do prázdné branky.