Vltavín – Štěchovice 1:0 (kon.) | Domažlice – Převýšov 1:2 (kon.) | Litoměřicko – Písek 0:2 (kon.)
Chrudim – Olympia Radotín 1:0 (kon.) | Tachov – Hořovicko 4:1 (kon.) | Dobrovice – Táborsko akademie 2:0 (kon.)
FK Tachov
4:1 (2:1)
FK Hořovicko
Sobota 20.05.2017, 17:00Česká fotbalová liga • 28. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

1

5
    Tachov právě vstřelil branku!
    Bleskový nástup domácího Tachova přináší ovoce, favorita poslal do vedení FRANTIŠEK DVOŘÁK – 1:0!

8
    Hořovicko právě vstřelilo branku!
    Po třech minutách je znovu vyrovnáno, míč za brankáře Turka dostal JAN BEŽÓ – 1:1!

11
    Jestli bude tato přestřelka i nadále pokračovat, čeká nás nesmírně atraktivní utkání! V jedenácté minutě první půle vrací vedení na stranu domácích TOMÁŠ HÁJOVSKÝ – 2:1!

45

46

50
    Domácí se prosazují i v úvodu druhé půle, na rozdíl dvou branek pomohl odskočit gólem MATĚJ KYNDL – 3:1!

60
    Domácí celek pokračuje v kanonádě, čtvrtou trefu do hostující sítě přidává PETR DOŠLÝ – 4:1!

60
    Žlutou kartu dostává Martin Nademlejnský (FK Hořovicko).

61
    Žlutou kartu dostává Matěj Kyndl (FK Tachov).

65
    Žlutou kartu dostává Ondřej Vrabec (FK Hořovicko).

74
    Žlutou kartu dostává Martin Hoffmann (FK Tachov).

90
    Žlutou kartu dostává Dominik Hradecký (FK Tachov).

90

Domácí tým zvládl povinné vítězství proti poslednímu celku tabulky bravurně a znovu se tím přiblížil špičce České fotbalové ligy. (18:57:59)