Slavia – Most 24:22 (po s.h.) | Olomouc – Poruba 26:21 (kon.)
DHK Zora Olomouc
26:21 (11:10) Stav série: 1:0
DHC Sokol Poruba
Sobota 20.05.2017, 17:30 • DHK Zora Olomouc • Interliga ženy • O 3. - 4. místo ČR

Halou se ozývá hlasité "Holky děkujem", které jasně patří domácím házenkářkám, ve stoje tleskající diváci oceňují skvělý výkon olomouckých házenkářek. Ty poprvé porazily ostravský celek v letošní sezoně a formu si načasovaly na ten správný okamžik.

O vítězství rozhodla první desetiminutovka druhé půle, kdy Ostravačky nedaly za celou dobu ani jednu branku. Dalším faktorem byla skvěle chytající gólmanka Rašková, která v důležitých momentech podpořila několika parádními zákroky své spoluhráčky.

Olomouc se tak ujímá v sérii vedení 1:0 na zápasy, hosté naopak budou chtít srovnat další týden na domácí palubovce, kde se jim v sezoně poměrně dařilo. Jisté je, že nás čeká ještě zajímavá série. Hanačky totiž dnes ukázaly, že tu bronzovou medaili prostě chtějí. (19:01:35)

Konec zápasu. (26:21)
    60
    Tomašechová ještě za hosty zkorigovala skóre na konečných 26:21 pro Olomouc. (26:21)
    59
    Tereza Fryčáková za bouřlivé atmosféry zvyšuje na rozdíl šest branek. Vypadá to, že domácí dotáhnou tento duel do úspěšného konce. (26:20)
    58
    Důležitá branka Gajdošíkové přináší klid domácím v závěrečné fázi utkání. (25:20)
    57
    Marčíková snížila na rozdíl čtyř gólů. (24:20)

56
    Rašková opět zákrokem á la lapačka zastavila míč, který směřoval do brány. (24:19)

55
    Trenér domácích Bělka si bere oddechový čas, do konce zbývá pět minut a domácí vedou o pět gólů. (24:19)

55
    Oddechový čas pro domácí. (24:19)

55
    Rašková vytěsnila střelu Raškové mimo tyče. (24:19)
    55
    Marčíková teď táhne hosty! (24:19)
    54
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Jarmila Trumpešová). (24:18)
    54
    Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná). (23:18)
    53
    Úspěšná MArčíková ze sedmičky dává hostům naději. (23:17)
    53
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Anna Gebre Sellasie). (23:16)
    53
    Šviráková povedenou střelou odpověděla na druhé straně. (22:16)
    52
    Gajdošíková se opět nemýlila z její oblíbené pozice. (22:15)

51
    Rašková vytáhla zákrok z kategorie úchvatných. I díky dní vede Olomouc. (21:15)
    51
    Na druhé straně se do míče opřela Severová a vrátila tak domácím pohodlný náskok šesti branek. (21:15)