Táborsko – Vlašim 3:5 (kon.) | Žižkov – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Třinec – Prostějov 4:0 (kon.)
Vítkovice – Pardubice 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Frýdek-Místek 4:0 (kon.) | Olomouc – Ostrava 0:0 (kon.)
Sokolov – Opava 0:1 (kon.) | Znojmo – Ústí n. L. 2:2 (kon.)
FC SILON Táborsko
3:5 (1:1)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Neděle 21.05.2017, 16:00 • Stadion Soukeník, Sezimovo Ústí • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 29. kolo

Ve druhé půli si po poločasové remíze 1:1 užili diváci dalších šest branek. Pohlednou přestřelku nakonec vyhrála Vlašim 5:3 a více než splnila svůj průměr z posledních zápasů. Fanoušci tleskají a těší se na další obdobně pohledné a ofenzivní bitvy. (17:50:14)

90+2

90
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Po standardce se ještě prosadil k tyči JAKUB NAVRÁTIL a zmírnil prohru na 3:5. Rozhodčí píská ihned konec.

90
    Rozhodčí nastaví 2 minuty.

Dnešní utkání sleduje 467 diváků.

90
    Před brankou mohl tečovat Džafič, jenže nedosáhl. I tak by ale sudí odpískal ofsajd.

88
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Další rozklad domácí obrany Toma těžko vydýchává a hodně na své spoluhráče křičí. Volnost ve vápně si užil tentokrát VOJTĚCH HADAŠČOK a míč končí u tyče – 2:5.

84
    Z hranice vápna rozehrál standardku PAVEL VYHNAL a zakončil jak z učebnice. Krásně překopnul zeď a mířenou střelou k tyči nedal Tomovi šanci. Vlašim vede už 4:2.

83
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Milan Kadlec, přichází Adam Vrána.

81
    Reiter už Tomu přeloboval, domácí ale nakonec zachránili. Diváci sledují ofenzivní podívanou, která se líbí.

78
    Wiesnerovo ošetření dopřává ostatním občerstvení.

77
    Džafič s Musiolem akci hodně překombinovali. Musiol možná trochu zbytečně vracel Džafičovi na hranici vápna, což už nebyla úplně ideální pozice. Džafič ještě hledal vlevo Mršiče, ten už se však ke střele nedostal. Z hezkého protiútoku tak není zhola nic.

74
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Lukáš Kalvach, přichází Jan Peterka.

73
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Denis Duga, přichází Daniel Tarczal.

73
    Tohle si domácí defenziva opět za rámeček nedá. Rychlík JIŘÍ JESLÍNEK opět ukázal své kvality, všem utekl a ranou k tyči tváří v tvář Tomovi nezklamal. Vlašim vede 3:2.

73
    Džafič hledal dlouhým nákopem Musiola, jemuž chybělo několik kroků.

70
    Ofenzivním manévrům není konec! Další volnosti ve vápně Táborska si užil Jeslínek a Toma musel předvést další zázračný zákrok!

69
    Vlašimská defenziva už je ale překonána! Právě ADNAN DŽAFIČ má vyrovnání na 2:2 na svědomí. Stačilo mu pouhých sedm minut. Z pravé strany propálil Lé Gianga ranou na bližší tyč.

69
    Táborsko se snaží o vyrovnání, vlašimská obrana si ovšem ví rady zatím i s nejlepším střelcem domácích Džafičem.

Josef Janda

Branky: 29. Kučera, 69. Džafić, 90. Navrátil – 12. Hadaščok, 58. Vyhnal, 73. Jeslínek, 84. Vyhnal, 88. Hadaščok

Karty:   35. Kučera (TAB)

FC SILON Táborsko: Toma – Navrátil, Toml, Klusák, Kalvach (74. Peterka) – Presl (62. Džafić), Souček, Nešický, Kučera – Mršić, Dordević (62. Musiol).
    Náhradníci: Řehák – Peterka, Džafić, Musiol, Hanzlík, Javorek.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Le Giang – Milan Kadlec (83. Vrána), Wiesner, Duga (73. Tarczal), Kulhánek – Kučera (54. Vyhnal), Reiter, Hašek, J. Štochl – Jeslínek, Hadaščok.
    Náhradníci: Nguyen – Tarczal, Jíra, Vyhnal, Hrebeniuk, N'Gimbi, Vrána.

Rozhodčí: Ardeleanu – Kubec, Kožár