Slavia – Mladá Boleslav 0:0 (kon.) | Teplice – Jablonec 0:1 (kon.) | Č. Budějovice – Dukla Praha 1:4 (kon.)
Plzeň – Brno 6:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:4 (1:1)
FK Dukla Praha
Neděle 21.05.2017, 11:00 • SCM Složiště • Juniorská liga • 29. kolo

83
    Žlutou kartu dostává Kryštof Kadlec (SK Dynamo Č. Budějovice).

77
    Dukla právě vstřelila branku!
    Demolice domácího celku pokračuje. Necelých patnáct minut před koncem totiž hosté přidávají i čtvrtý gól! Svým druhým gólem v zápase se prosadil DAVID DOUDĚRA.

76
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vojtěch Brabenec, přichází Nguyen Luong.

76
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jakub Rauscher, přichází Jan Kubata.

76
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Petr Dolejšek, přichází Dennis Rottenborn.

76
    Žlutou kartu dostává David Douděra (FK Dukla Praha).

70
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Michal Blažek, přichází Marek Smetana.

62
    Žlutou kartu dostává David Tomášek (SK Dynamo Č. Budějovice).

61
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Ondřej Brejcha, přichází Daniel Kozel.

52
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Dominik Collin, přichází Martin Škoda.

52
    Fotbalisté Dukly velmi rychle přidávají třetí gól v zápase a nyní vedou o dvě branky! Gól na 3:1 zaznamenal DAVID DOUDĚRA.

50
    Hosté v úvodu druhého poločasu dokonávají obrat v zápase. Rotbauera překonal DAVID ŠIMEK.

46
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Martin Vlk, přichází Martin Fišer.

46
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází David Hájek, přichází David Kondrlík.

38
    A je srovnáno. Chvilku před koncem prvního poločasu se hosté prosazují a stav zápasu je 1:1. Střelcem gólu je TOMÁŠ LAUKO.

3
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Domácí tým se hned ve třetí minutě hry dostává do vedení, když se prosadil LUKÁŠ BÁLEK.