Slovácko B – Uničov 0:1 (kon.) | Zlín B – Líšeň 1:3 (kon.)
FC Zlín B
1:3 (1:1)
SK Líšeň 2019
Neděle 21.05.2017, 10:30 • Spytihněv • Moravskoslezská fotbalová liga • 26. kolo

Je dobojováno, Líšeň udělala velký krok k záchraně, a to když od inkasovaného gólu v 8. minutě hry absolutně převzala kontrolu nad zápasem a zaslouženě třemi brankami otočila skóre. (12:25:26)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 1:9. Střely mimo: 4:12. Rohy: 1:8.

90

88
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Frimmel, přichází Daněk.

82
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Keška, přichází Minařík.

80
    Dnes je ve Spytihněvi zřejmě rozhodnuto, Zlín se nemůže dostat k sebemenší šanci.

77
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Ovsepjan, přichází Čampa.

67
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Masař, přichází Vičánek.
    66. Denis FRIMMEL - 1:3

66
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Hosté nyní navíc vše korunují třetím gólem, který vstřelil DENIS FRIMMEL. 1-3!

65
    Žlutou kartu dostává Michálek (FC Fastav Zlín B).

63
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Novák, přichází Sklenář.

60
    Zlín to dnes bude mít velmi těžké... Líšeň je nadále lepším týmem a domácí si neví rady s aktivním přístupem soupeře.