HFK Olomouc – Zlín B 2:1 (kon.) | Mohelnice – Zlínsko 1:0 (kon.) | Hlučín – Hulín 0:2 (kon.)
Blansko – Olomouc B 1:0 (kon.) | Třebíč – Petřkovice 1:1 (kon.)
FK Mohelnice
1:0 (1:0)
FC Zlínsko
Sobota 27.05.2017, 17:00 • Stadion Mohelnice • Moravskoslezská fotbalová liga • 27. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a na počtenou! (19:20:26)

Je konec, je dobojováno! Mohlelnice si připisuje do vyrovnané tabulky tři body, Otrokovice jedou domů s prázdnou.

90+1

90
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Olejník, přichází Muzikant.

90
    Jakub Hora ovšem nebyl ohrožen.

89
    Volný přímý kop pro Otrokovice.

88
    Žlutou kartu dostává Markovič (FK Mohelnice).

85
    Viktoria se dostává do tlaku.

81
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Georges, přichází Issaka.
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Bzirský, přichází Svoboda.

80
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Foltýn.

77
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Hradil, přichází Ferko.

74
    Kombinace Otrokovic v autu, dozehrávat bude Mohelnice.

70
    Máme před sebou posledních dvacet minut. Dokáže Viktoria srovnat?

Dnešní utkání sleduje 190 diváků.

66
    Pro cetrovaný kulatý nesmysl si došel Jiří Balážik.

65
    Domácí z poměrně velkého tlaku vytěžili alespoň volný přímý kop.

63
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Knýř, přichází Pinkava.

60
    Máme před sebou posledních třicet minut a hosté budou muset přidat, pokud dnes chtějí uspět.

55
    Pokud si chtějí Otrokovice připsat do tabulky z dnešního utkání nějaký ten bod, budou muset přidat. Domácí jsou totiž lepší.

52
    Pro centr si došel v klidu brankář Balážik.

51
    Tentokráte sudí nařídil volný přímý kop pro tým FK Mohlenice.

48
    Domácí obrana v pohodě odkopla míč do bezpečí.

47
    Nařízen volný přímý kop pro hosty.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:05.

V prvním poločase jsme viděli jednu branku, o kterou se postarali domácí. Vše je ale otevřené a můžeme se těšit na druhou půli a dramatický konec.

45+1

45
    Sudí nastavuje jednu minutu.

44
    Pro cetrovaný míč si v pohodě došel brankář hostů Jíří Balážik.

43
    Nařízen volný přímý kop pro domácí.

42
    Domácí se pokoušeli o navýšení vedení, ale obrana hostů je do ničeho nepustila.

40
    Před námi je posledních pět minut prvního poločasu!

36
    Domácí se pokoušeli o navýšení vedení, ovšem kombinace se nepovedla a Balážik bude odkopávat od branky.

33
    Petr Kurtin za zbytečné protesty dostává žlutou kartu.
    32. BZIRSKÝ - 1:0

32
    Mohelnice právě vstřelila branku!
    MARTIN BZIRSKÝ nechytatelnou střelou překonává Balážika a posílá domácí do vedení 1:0!

30
    Máme za sebou třicet minut a zatím můžeme sledovat velmi bojovné utkání svázané taktikou.

26
    Do útoku se hrnuli hosté, ovšem zakončující Petr Kurtin si na Horu nepřišel.

21
    Zajímavou akci domácích zakončoval Olejník, ovšem netrfil zařízení a odkop od branky provede brankář Balážik.

17
    Pro centrovaný míč si došel brankář Hora.

16
    Rohový kop pro tým FC Viktoria Otrokovice.

14
    Viktoria se dostala do dobré příležitosti, nicméně akce se hostům nepovedla a od branky bude odkopávat Jakub Hora.

10
    Je odehráno deset minut a žádná vážnější příležitost na obou stranách nebyla k vidění. Utkání začalo skutečně ve velmi opatrném tempu.

7
    Utkání začalo velmi opatrně. Ani jeden tým nechce udělat chybu.

4
    Hosté kombinovali, ale nakonec skončil míč v autu a možnost rozehrávat bude mít Mohelnice.

2
    Do první šance se dostali domácí, ovšem akce se jim nepovedla a odkopávat bude Jiří Balážik.

1

FK Mohelnice: Hora – Kuba (C), Markovič, Fišara, Hapal, Heidenreich, Bača, Olejník, Vokoun, Knýř, Bzirský.
    Náhradníci: Václav – Pinkava, Svoboda, Muzikant, Fiala.

FC Viktoria Otrokovice: Balážik – Zábojník, Juráň (C), Lapčík, Georges, Jasenský, Kurtin, Hradil, Dekleva, Nzembi, Mlýnek.
    Náhradníci: Surovec – Ferko, Němec, Issaka, Mazouch, Foltýn.

Rozhodčí: Denev – Nejedlý, Mička.

MSFL nabízí zajímavé utkání FK Mohelnice vs Otrokovice. Přeji příjemný sportovní zážitek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.