HFK Olomouc – Zlín B 2:1 (kon.) | Mohelnice – Zlínsko 1:0 (kon.) | Hlučín – Hulín 0:2 (kon.)
Blansko – Olomouc B 1:0 (kon.) | Třebíč – Petřkovice 1:1 (kon.)
FK Mohelnice
1:0 (1:0)
FC Zlínsko
Sobota 27.05.2017, 17:00 • Stadion Mohelnice • Moravskoslezská fotbalová liga • 27. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

MSFL nabízí zajímavé utkání FK Mohelnice vs Otrokovice. Přeji příjemný sportovní zážitek.

FK Mohelnice: Hora – Kuba (C), Markovič, Fišara, Hapal, Heidenreich, Bača, Olejník, Vokoun, Knýř, Bzirský.
    Náhradníci: Václav – Pinkava, Svoboda, Muzikant, Fiala.

FC Viktoria Otrokovice: Balážik – Zábojník, Juráň (C), Lapčík, Georges, Jasenský, Kurtin, Hradil, Dekleva, Nzembi, Mlýnek.
    Náhradníci: Surovec – Ferko, Němec, Issaka, Mazouch, Foltýn.

Rozhodčí: Denev – Nejedlý, Mička.

1

2
    Do první šance se dostali domácí, ovšem akce se jim nepovedla a odkopávat bude Jiří Balážik.

4
    Hosté kombinovali, ale nakonec skončil míč v autu a možnost rozehrávat bude mít Mohelnice.

7
    Utkání začalo velmi opatrně. Ani jeden tým nechce udělat chybu.

10
    Je odehráno deset minut a žádná vážnější příležitost na obou stranách nebyla k vidění. Utkání začalo skutečně ve velmi opatrném tempu.

14
    Viktoria se dostala do dobré příležitosti, nicméně akce se hostům nepovedla a od branky bude odkopávat Jakub Hora.

16
    Rohový kop pro tým FC Viktoria Otrokovice.

17
    Pro centrovaný míč si došel brankář Hora.

21
    Zajímavou akci domácích zakončoval Olejník, ovšem netrfil zařízení a odkop od branky provede brankář Balážik.

26
    Do útoku se hrnuli hosté, ovšem zakončující Petr Kurtin si na Horu nepřišel.

30
    Máme za sebou třicet minut a zatím můžeme sledovat velmi bojovné utkání svázané taktikou.

32
    Mohelnice právě vstřelila branku!
    MARTIN BZIRSKÝ nechytatelnou střelou překonává Balážika a posílá domácí do vedení 1:0!
    32. BZIRSKÝ - 1:0

33
    Petr Kurtin za zbytečné protesty dostává žlutou kartu.

36
    Domácí se pokoušeli o navýšení vedení, ovšem kombinace se nepovedla a Balážik bude odkopávat od branky.

40
    Před námi je posledních pět minut prvního poločasu!

42
    Domácí se pokoušeli o navýšení vedení, ale obrana hostů je do ničeho nepustila.

43
    Nařízen volný přímý kop pro domácí.

44
    Pro cetrovaný míč si v pohodě došel brankář hostů Jíří Balážik.

45
    Sudí nastavuje jednu minutu.

45+1

V prvním poločase jsme viděli jednu branku, o kterou se postarali domácí. Vše je ale otevřené a můžeme se těšit na druhou půli a dramatický konec.

Druhý poločas začne přibližně v 18:05.

46

47
    Nařízen volný přímý kop pro hosty.

48
    Domácí obrana v pohodě odkopla míč do bezpečí.

51
    Tentokráte sudí nařídil volný přímý kop pro tým FK Mohlenice.

52
    Pro centr si došel v klidu brankář Balážik.

55
    Pokud si chtějí Otrokovice připsat do tabulky z dnešního utkání nějaký ten bod, budou muset přidat. Domácí jsou totiž lepší.

60
    Máme před sebou posledních třicet minut a hosté budou muset přidat, pokud dnes chtějí uspět.

63
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Knýř, přichází Pinkava.

65
    Domácí z poměrně velkého tlaku vytěžili alespoň volný přímý kop.

66
    Pro cetrovaný kulatý nesmysl si došel Jiří Balážik.

Dnešní utkání sleduje 190 diváků.

70
    Máme před sebou posledních dvacet minut. Dokáže Viktoria srovnat?

74
    Kombinace Otrokovic v autu, dozehrávat bude Mohelnice.

77
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Hradil, přichází Ferko.

80
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Foltýn.

81
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Georges, přichází Issaka.
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Bzirský, přichází Svoboda.

85
    Viktoria se dostává do tlaku.

88
    Žlutou kartu dostává Markovič (FK Mohelnice).

89
    Volný přímý kop pro Otrokovice.

90
    Jakub Hora ovšem nebyl ohrožen.

90
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Olejník, přichází Muzikant.

90+1

Je konec, je dobojováno! Mohlelnice si připisuje do vyrovnané tabulky tři body, Otrokovice jedou domů s prázdnou.

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a na počtenou! (19:20:26)