Olympia Radotín – Zápy 2:2 (4:3 po pen.) | Vyšehrad – Domažlice 1:2 (kon.) | Litoměřicko – Benátky n/J 1:2 (kon.)
Písek – Jirny 0:1 (kon.) | Králův Dvůr – Tachov 2:1 (kon.) | Hořovicko – Chrudim 2:5 (kon.)
FK Králův Dvůr
2:1 (0:0)
FK Tachov
Sobota 27.05.2017, 10:30 • Fotbalový staion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga • 29. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek víkendu a u dalších online přenosů na shledanou. (12:27:34)

Je dobojováno. Králův Dvůr zvládl šlágr kola proti Tachovu a zaznamenal tak velmi cenné tři body do tabulky. Střelecký účet dnešního utkání otevřel nejprve Procházka, o pár minut později ho napodobil Kilián a domácí tak měli hned dvoubrankové vedení. Necelých patnáct minut před koncem ale vykřesal hostům naději Vyleta, což byla zároveň poslední branka dnešního utkání.

90+2
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Balšánek, přichází Brehin.

90+1
    Žlutou kartu dostává Krček (FK Králův Dvůr).

90
    Hlavní rozhodčí přidá dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Centrovaný balón se snesl až do pokutového území domácích, akce nakonec končí až za brankovou čárou.

87
    Velmi dobrou práci nyní odvedl Bouček, který svým dotěrným napadáním vybojoval rohový kop pro domácí.

86
    To budou ještě velmi krušné závěrečné minutky pro domácí. Hosté svírají svého soupeře v jeho vlastní šestnáctce.

85
    Žlutou kartu dostává Ježdík (FK Králův Dvůr).

85
    Všech jedenáct domácích hráčů bylo obklopeno kolem vlastní šestnáctky, nakonec je pískán ofsajd Tachovu.

84
    To je škoda pro domácí! Hosté se dopustili hloupé ztráty míče, ke kterému se dostal osamocený hráč Králova Dvora. Domácího forvarda ale zradil první dotyk s balónem, který následně doputoval až k Houdkovi.

82
    Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Hradecký, přichází Kropáček.

81
    Habart se pokoušel prodloužit balón do pokutového území, tam míč razantně odkopl jeden z domácích.

80
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Šlapák, přichází Svoboda.

79
    Houdek sportovně odkopl balón, neboť se na hřišti svíjí jeden z hráčů.

78
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Procházka, přichází Bouček.
    77. VYLETA - 2:1

77
    Tachov právě vstřelil branku!
    Je sníženo! Hosté rozehrávali rohový kop, po kterém se ve zmatku nejlépe zorientoval PATRIK VYLETA, který přesnou ranou nedal Krčkovi žádnou šanci.