Slavia – Brno | 4:0 (kon.) | | | Plzeň – Jihlava | 2:0 (kon.) | | | Příbram – Zlín | 0:2 (kon.) |
Slovácko – Sparta | 1:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Bohemians 1905 | 1:0 (kon.) | | | Teplice – Dukla Praha | 0:1 (kon.) |
Karviná – Jablonec | 0:2 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 4:0 (kon.) |
Kostarika – Zambie | 1:0 (kon.) | | | Portugalsko – Írán | 2:1 (kon.) | | | Uruguay – Jihoafr. republika | 0:0 (kon.) |
Japonsko – Itálie | 2:2 (kon.) |
Arsenal – Chelsea | 2:1 (kon.) |
Atalanta BC – Chievo | 1:0 (kon.) | | | Bologna – Juventus | 1:2 (kon.) |
Ružomberok – Dunajská Streda | 2:0 (kon.) | | | Michalovce – Slovan Bratislava | 1:3 (kon.) | | | Trenčín – Prešov | 4:0 (kon.) |
Trnava – Zlaté Moravce | 3:1 (kon.) | | | Žilina – Podbrezová | 4:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Zápy | 2:2 (4:3 po pen.) | | | Vyšehrad – Domažlice | 1:2 (kon.) | | | Litoměřicko – Benátky n/J | 1:2 (kon.) |
Písek – Jirny | 0:1 (kon.) | | | Králův Dvůr – Tachov | 2:1 (kon.) | | | Hořovicko – Chrudim | 2:5 (kon.) |
HFK Olomouc – Zlín B | 2:1 (kon.) | | | Mohelnice – Zlínsko | 1:0 (kon.) | | | Hlučín – Hulín | 0:2 (kon.) |
Blansko – Olomouc B | 1:0 (kon.) | | | Třebíč – Petřkovice | 1:1 (kon.) |
Plzeň – Ostrava | 2:2 (3:5 po pen.) | | | Teplice – Sparta | 1:4 (kon.) | | | Slavia – Jihlava | 5:1 (kon.) |
Hr. Králové – Opava | 3:1 (kon.) | | | Karviná – Pardubice | 0:1 (kon.) | | | Slovácko – Mladá Boleslav | 1:0 (kon.) |
Barcelona – Alavés | 3:1 (kon.) |
Frankfurt – Dortmund | 1:2 (kon.) |
Angers – PSG | 0:1 (kon.) |
Haniska – Lipany | 1:1 (kon.) |
Genk – Sint-Truiden | 3:0 (kon.) |
Arka – Chorzów | 1:1 (kon.) | | | Piast Gliwice – Wisła Pł. | 4:0 (kon.) | | | Śląsk – Cracovia | 2:0 (kon.) |
Górnik Ł. – Zagłębie | 1:3 (kon.) |
Celtic – Aberdeen | 2:1 (kon.) |
konec
Arka Gdynia
1:1
(1:1)
Ruch Chorzów
85
|
Střídání v týmu Ruch Chorzów: ze hřiště odchází Maciej Urbańczyk, přichází Eduards Višņakovs.
|
|
77
|
Střídání v týmu Arka Gdynia: ze hřiště odchází Dariusz Formella, přichází Miroslav Božok.
|
|
72
|
Střídání v týmu Ruch Chorzów: ze hřiště odchází Michał Koj, přichází Paweł Oleksy.
|
|
70
|
Střídání v týmu Ruch Chorzów: ze hřiště odchází Jarosław Niezgoda, přichází Jakub Arak.
|
|
65
|
Střídání v týmu Arka Gdynia: ze hřiště odchází Luka Zarandia, přichází Paweł Abbott.
|
|
60
|
Střídání v týmu Arka Gdynia: ze hřiště odchází Marcus Vinícius da Silva de Oliveira, přichází Luka Zarandia.
|
Branky:
23. Siemaszko – 4. Moneta
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 13:12. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:18.
Rozhodčí: Tomasz Musiał (Kraków)
Diváci: 9 001
Karty: 68. Formella (ARK), 71. Sołdecki (ARK), 83. Kakoko (ARK) – 8. Surma (RUC)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 13:12. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:18.
Arka Gdynia:
Šteinbors – Warcholak, Sobieraj, Marcjanik, Socha – Sołdecki – Formella (77. Božok), Kakoko, Szwoch, Marcus da Silva de Oliveira (60. Zarandia, 65. Abbott) – Siemaszko.
Náhradníci: Jałocha – Abbott, Nalepa, Marciniak, Božok, Zbozień, Zarandia.
Trenér:
Ruch Chorzów: Hrdlička – Koj (72. Oleksy), Helik, Grodzicki, Konczkowski – Urbańczyk (85. Višņakovs), Surma – Moneta, Nowak, Przybecki – Niezgoda (70. Arak).
Náhradníci: Miszczuk – Walski, Arak, Pazio, Oleksy, Trojak, Višņakovs.
Trenér:
Náhradníci: Jałocha – Abbott, Nalepa, Marciniak, Božok, Zbozień, Zarandia.
Trenér:
Ruch Chorzów: Hrdlička – Koj (72. Oleksy), Helik, Grodzicki, Konczkowski – Urbańczyk (85. Višņakovs), Surma – Moneta, Nowak, Przybecki – Niezgoda (70. Arak).
Náhradníci: Miszczuk – Walski, Arak, Pazio, Oleksy, Trojak, Višņakovs.
Trenér:
Rozhodčí: Tomasz Musiał (Kraków)
Diváci: 9 001