Ústí n/L ''B'' – Lev Litvínov 6:0 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem ''B''
6:0 (2:0, 2:0, 2:0) Stav série: 1:0
HBC Lev Litvínov
Sobota 27.05.2017, 10:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Play-off 2. Ligy - Čechy Sever • Finále

Ústecká Elba v prvním zápase byla skoro celý zápas lepší, až na prvních 10. minut, kde Litvínov byl lepší a tlačil, ale nepodařilo se jim dát první branku, tak přišel nápor Elby, Tauš v 10. minutě vstřelil první branku zápasu a pak už byl zápas v držení Elby. Tím pádem stav série je 1:0 pro ústeckou Elbu DDM a zítra se pokusí svůj náskok zvýší a pojede do Mostu za stavu 2:0 na zápasy. To je ode mě pro dnešek všechno a já se loučím a u dalšího onlajnu na shledanou. (11:35:06)

45:00
    Prví utkání tak vítězí domácí Elba DDM!

43:37
    Elba Ústí n/L ''B'' právě vstřelila branku!
    Autorem branky je PATRIK BALCAR. Asistence: Vojta, Červinka.

43:27
    Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Kopýtko – 2 min., podražení).
    Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (2 minuty pro hráčskou lavici – nesportovní chování). Trest odpyká Linhart.

43:00
    Posledních necelých 5 minut, zápas se už jenom dohrává, Elba už se do ničeho moc nepouští a drží si svůj náskok, zatímco Litvínov stále tlačí, pokouší se udělat něco se skóre a vůbec to nevypadá, že by šetřili síly na zítřejší zápas.

41:24
    Tentokrát se Patzelt pokoušel lobem najít Netušila na druhé straně hřiště, ale jeho pokus byl zastaven Králem.

40:07
    Baxa se pokoušel dát svůj 4 gól, ale Soukup lapačkou si s jeho střelou poradil.

39:45
    Kostovič stále bezchybný, stále drží čisté konto i přes tlak Litvínova.

38:11
    Litvínov v plném počtu a ještě minutu a půl bude mít přesilovku, zkusí ještě něco vymyslet?

37:50
    A máme tu opět hru 4 na 4 a Ústí šlo 3 na 1, zakončoval Netušil, ale znovu Soukup zastavil jeho pokud ještě zvýšit skóre.

36:04
    Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Kapoun – 2 min., podražení).

35:35
    Dobrá možnost pro Litvínov ještě něco se zápasem udělat, čtyř minutová přesilovka 5 na 4.

35:27
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem ''B'' (Vacek – 2 min., vysoká hůl + 2 min.).

35:04
    Hattrick! RONALD BAXA, který si krásně naběhl mezi dva hráče a zakončil mezi nohy. Asistence: Červinka.

34:11
    Netušil dobře našel rychle nabíhajícího Balcara, který prošel 2 bránící hráče a šel sám na Soukupva, ale ten dobře nastavil svůj beton do střely.

33:18
    Linhart měl míček na červené, střelou po zemi zkoušel překvapit, střela prošla až na Horu, který se pokoušel tečovat, ale pouze do betonu Kostoviče.

32:09
    Zápas je na začátku třetí třetiny víceméně jasný, Litvínov sice tlačí na Kostoviče, ale ten stále drží čisté konto.

31:01
    Vojta dostal na červené čáře dobrou přihrávku z vlastního obranného pásma a šli 2 na 1 s Netušilem, ale Vojta se zastavil a hledal volné místo, ale skulinu v Soukupově výstroji nenašel.

Dominik Landt

Branky a nahrávky: 10. Tauš (Patzelt, Netušil), 14. Baxa (Vacek), 17. Baxa (Vacek, Červinka), 23. Patzelt (Netušil, Tauš), 36. Baxa (Červinka), 44. Balcar (Vojta, Červinka)

Elba DDM Ústí nad Labem ''B'': Kostovič – Vojta, Tuček O. "C", Tuček M., Balcar, Kerl, Patzelt, Netušil, Tauš, Baxa, Červinka, Vacek, Bandry, Čelleňuk, Wágner
    HBC Lev Litvínov: Soukup – Král, Linhart, Rus, Skala, Kopýtko, Hora, Baumruk, Šimeček, Němeček, Pokorný, Kapoun, Božek, Kretschman, Varníček, Schnaubelt, Švadleňák

Rozhodčí: Wolf, Beránek