Dukla Praha – Teplice 5:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:4 (kon.)
Brno – Slavia 1:1 (kon.) | Jihlava – Plzeň 0:2 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:3 (1:1)
FC Hradec Králové
Neděle 28.05.2017, 11:00 • Ďolíček, Praha • Juniorská liga • 30. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji pěkný zbytek dne. (12:55:23)

Utkání je u konce! Hosté si z Prahy v závěrečné utkání sezóny odvážejí tři body, když se ve druhém poločase po dvou únicích prosadil Jiří Miker.

90+2

90+2
    Domácí už se do další šance nedostanou, hosté směřují k vítězství.

90+1
    Nastavují se dvě minuty!
    90. MIKER - 1:3

90
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    To se však neděje a hosté z brejku potvrzují svou výhru! Za obranou zůstal opět zcela zapomenutý JIŘÍ MIKER, který se zmocnil míč a pláchl sám na branku. Brankáři Šrámkovi udělal povedenou kličku doleva a poté pohodlně zakončil do odkryté části branky – 1:3!

89
    Ještě jedna standardní situace pro domácí, kteří mají asi poslední šanci vydolovat ze svého závěrečného utkání v sezóně alespoň bod.

88
    Žlutou kartu dostává Káš (Bohemians Praha 1905).

88
    Centr ale nikoho v zeleném nenalezl, navíc byl brankář Stejskal faulován a hosté budou rozehrávat.

87
    A podobnou standardní situaci rozehrají krátce před koncem z pravé strany hřiště také domácí fotbalisté.

86
    Hosté vzápětí vybojovali ještě jeden faul, ale tentokrát se jim rozehrávka nepovedla, míč skončil v autu a Šrámek rychle rozehraje.

85
    Navíc nyní byl při kličce faulován Miker a domácí za velké nevole diváků o míč přicházejí, rozehrává Hradec.

84
    Domácí už musejí vrhnout zbytky sil do útoku a tlačit se v hojném počtu do útoku, to se jim však vůbec nedaří.

82
    Hosté z něj však příliš nezahrozili, centr na zadní tyč byl až příliš přetažený.

81
    Rohový kop pro Hradec Králové.

80
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Bláha, přichází Petřík.

80
    Domácí se snažili deset minut před koncem rychle odpovědět, ale centr skončil jen v náručí Stejskala, který bezchybně zasáhl.
    78. MIKER - 1:2

Daniel Kinc

Branky: 29. Frizoni Da Cruz – 44. Václavek, 78. Miker, 90. Miker

Karty:   41. Mitrovič (BOH), 42. Blecha (BOH), 67. Rothe (BOH), 88. Káš (BOH) – 39. Miker (HKR)

Bohemians Praha 1905: Šrámek – Brak, Rothe, Blecha, Kostka, Frizoni Da Cruz, Káš, Vacík, Fotr (65. Horizrál), Mitrovič (58. Vrána), Věchtík (C).
    Náhradníci: Dařina – Vrána, Charvát, Horizrál.

FC Hradec Králové: Stejskal – Václavek (C), Holeš, Chocholatý (63. Bičiště), Zbudil (55. Brenda), Brokeš, Střelec, Bláha (80. Petřík), Martinec, Miker, Hynek.
    Náhradníci: Ikizgül – Breda, Petřík, Bičiště

Rozhodčí: Mikyska – Podaný, Koval.