Převýšov – Dobrovice 2:1 (6:5 po pen.) | Táborsko akademie – Vltavín 2:4 (kon.) | Štěchovice – Benešov 1:1 (3:2 po pen.)
FC Táborsko akademie
2:4 (0:2)
Loko Vltavín
Neděle 28.05.2017, 10:15Česká fotbalová liga • 29. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

FC MAS Táborsko B dnes přivítá na svém hřišti tým Loko Vltavín.

FC MAS Táborsko B
    Domácí se ve svém posledním zápase střetli s týmem Dobrovic.
    V tomto zápase prohráli 2:0. V tabulce ČFL se nachází na 17. místě se 23 body.

Vltavín se ve svém posledním zápase střetl s týmem Štěchovic.
    v tomto zápase vyhráli 1:0. V tabulce ČFL se nachází na 6. místě se 53 body.

FC MAS Táborsko B: Blažek- Landovský, Novák M., Grobár, Škarda- Dordevič, Chotovinský (K), Turek, Mácha- Suchan, Nehoda
    Náhradníci: Týnavský, Kostka, Vysušil, Novák L.

Loko Vltavín: Pávek- Valíček (K), Podzimek, Abena, Macháč- Pejša, Šípek, Pozníček, Mashike- Janda, Tichý
    Náhradníci: Novotný, Růžička, Uvíra, Schindler, Maione

Rozhodčí: Pečenka Jiří- Průcha Miroslav, Vrchota Jaroslav.

Hráči i rozhodčí už nastupují na hrací plochu, utkání za malou chvíli začne.

Domácí dnes nastoupí v modrých dresech, hosté v zelených.

1

1
    Vltavín se hned ze začátku utkání žene dopředu a snaží se vstřelit rychlou branku.

2
    Vltavín právě vstřelil branku! PETR PEJŠA dostal krásnou přihrávku od Abeny a šel sám na brankáře Blažka, kterého prostřelil. Stav utkání zatím 0:1.
    2. PEJŠA - 0:1

4
    Turek byl faulován, domácí budou mít výhodu přímého kopu.

5
    Přímý kop rozehrál Grobár, který zkusil přímou střelu ale míč jde mimo branku.

10
    Dordevič byl faulován na středu hřiště.

12
    Velká šance domácíh, Nehoda ve vápně hostí nahrával na Turka, který z první vystřelil ale nepovedlo se mu vstřelit branku.

16
    Hosté budou rozehrávat rohový kop.

17
    Z rohového kopu nevzniklo žádné nebezpečí pro branku domácích.

18
    Hosté budou rozehrávat druhý rohový kop.

19
    Na míč si po rohovém kopu vyběhl brankář Blažek, který ho vyboxoval mimo vápno. Potom se ještě k míči dostal Valíček, který vystřelil ale střela se mu vůbec nepovedla a míč končí vysoko nad brankou domácích.

22
    Abena po nahrávce mohl jít sám na branku domácích, šanci ale zastavuje rozhodčí, který píská ofsajd.

24
    Grobár centroval do vápna na Dordeviče, který hlavičkuje nad branku hostí.

27
    Vltavín právě vstřelil branku! SUKISHA MASHIKE šel sám na branku domácích a obstřelil brankáře Blažka a zvyšuje na 0:2.

32
    Domácí budou rozehrávat rohový kop.

33
    Po rohovém kopu hosté odhlavičkovali míč ke Grobárovi, který vystřelil, ale brankář Pávek vytáhl dobrý zákrok a míč vyrazil.

37
    U míče se teď drží převážně hosté ale nedaří se jim ohrozit branku domácích, kteří se zatím dobře brání a hosty k ničemu nepouštějí.

42
    Hosté se teď zlobí na rozhodčího, který zastavil jejich šanci tím že píská ofsajd a s tím hosté nesouhlasí.

45
    Hosté budou rozehrávat penaltu.

45
    Penaltu rozehrál Šípek, který napálil tyčku. Stav utkání tedy stále 0:2.

45

Po prvním poločase zatím vedou hosté 0:2 a zápas mají pevně v rukách. Trefil se nejprve ve 2. minutě Pejša a ve 27. minutě Mashike.

46

46
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Landovský, přichází Týnavský.

47
    Táborsko B právě vstřelilo branku! KRSTA DORDEVIČ snižuje na 1:2.
    47. DORDEVIČ - 1:2

53
    Mashike zkusil vystřelit z velké dálky ale míč jde nad branku domácích.

55
    Macháč se dostal až do vápna domácích a vystřelil. Brankář Blažek teď vytáhl dobrý zákrok a svůj tým podržel.

57
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Pejša, přichází Maione.

58

59
    Po rohovém kopu hosté míč odhlavičkovali mimo vápno do bezpečí.

61
    Maine zkusil vystřelit ale střela mu vůbec nesedla a Blažek míč bez problému chytá.

62

63

66
    Táborsko B právě vstřelilo branku! KRSTA DORDEVIČ krásně přehodil brankáře Pávka a dává dnes už svou druhou branku. Stav utkání zatím 2:2.
    66. DORDEVIČ - 2:2

68
    Domácí druhá branka nakopla a mají teď velký tlak. Turek šel sám na branku hostí ale napálil pouze brankáře Pávka.

70
    Rozhodčí teď nařizuje krátkou přestávku aby se hráči mohli napít a trochu odpočinout. Dnes svítí sluníčko a je velké teplo a na hráčích je znát únava.

71
    Hra už zase pokračuje.

72
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Podzimek, přichází Schindler.

74
    Vltavín právě vstřelil branku! SUKISA MASHIKE dává dnes svou druhou branku a zvyšuje na 2:3.
    74. MASHIKE - 2:3

79
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Dordevič, přichází Vysušil.

81
    Vltavín právě vstřelil branku! Mario Maione šel sám na branku domácích a vystřelil. Brankář Blažek jeho střelu vyrazil před sebe a na podruhé už se Maione nemýlil a z dorážky zvyšuje na 2:4.

85
    Macháč se snažil přehodit Blažka ale přestřelil branku. Domácí budou rozehrávat odkopem od branky.

86
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Mashike, přichází Uvíra.

89
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Šípek, přichází Růžička.

90
    Rozhodčí nastaví 1 minutu.

90+1

Druhý poločas byl zajímavý a hrál se pěkný fotbal. Domácí se zvedli a dokázali vyrovnat ale poté dostali 2 branky a na to už nedokázali odpovědět a proto prohrávají 2:4. (12:08:28)

Michal Sváček

Branky: 47. Dordevič, 66. Dordevič – 2. Pejša, 27. Mashike, 74. Mashike, 81. Maione

FC Táborsko akademie: Blažek- Landovský, Novák M., Grobár, Škarda- Dordevič, Chotovinský (K), Turek, Mácha- Suchan, Nehoda

Rozhodčí: Pečenka Jiří- Průcha Miroslav, Vrchota Jaroslav