Převýšov – Dobrovice 2:1 (6:5 po pen.) | Táborsko akademie – Vltavín 2:4 (kon.) | Štěchovice – Benešov 1:1 (3:2 po pen.)
FC Táborsko akademie
2:4 (0:2)
Loko Vltavín
Neděle 28.05.2017, 10:15Česká fotbalová liga • 29. kolo

Druhý poločas byl zajímavý a hrál se pěkný fotbal. Domácí se zvedli a dokázali vyrovnat ale poté dostali 2 branky a na to už nedokázali odpovědět a proto prohrávají 2:4. (12:08:28)

90+1

90
    Rozhodčí nastaví 1 minutu.

89
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Šípek, přichází Růžička.

86
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Mashike, přichází Uvíra.

85
    Macháč se snažil přehodit Blažka ale přestřelil branku. Domácí budou rozehrávat odkopem od branky.

81
    Vltavín právě vstřelil branku! Mario Maione šel sám na branku domácích a vystřelil. Brankář Blažek jeho střelu vyrazil před sebe a na podruhé už se Maione nemýlil a z dorážky zvyšuje na 2:4.

79
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Dordevič, přichází Vysušil.
    74. MASHIKE - 2:3

74
    Vltavín právě vstřelil branku! SUKISA MASHIKE dává dnes svou druhou branku a zvyšuje na 2:3.

72
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Podzimek, přichází Schindler.

71
    Hra už zase pokračuje.

70
    Rozhodčí teď nařizuje krátkou přestávku aby se hráči mohli napít a trochu odpočinout. Dnes svítí sluníčko a je velké teplo a na hráčích je znát únava.

68
    Domácí druhá branka nakopla a mají teď velký tlak. Turek šel sám na branku hostí ale napálil pouze brankáře Pávka.
    66. DORDEVIČ - 2:2

66
    Táborsko B právě vstřelilo branku! KRSTA DORDEVIČ krásně přehodil brankáře Pávka a dává dnes už svou druhou branku. Stav utkání zatím 2:2.

63
    Z rohového kopu nevzniklo žádné nebezpečí pro branku domácích.

62
    Hosté budou rozehrávat rohový kop.

61
    Maine zkusil vystřelit ale střela mu vůbec nesedla a Blažek míč bez problému chytá.

Michal Sváček

Branky: 47. Dordevič, 66. Dordevič – 2. Pejša, 27. Mashike, 74. Mashike, 81. Maione

FC Táborsko akademie: Blažek- Landovský, Novák M., Grobár, Škarda- Dordevič, Chotovinský (K), Turek, Mácha- Suchan, Nehoda
    Náhradníci: Týnavský, Kostka, Vysušil, Novák L.

Loko Vltavín: Pávek- Valíček (K), Podzimek, Abena, Macháč- Pejša, Šípek, Pozníček, Mashike- Janda, Tichý
    Náhradníci: Novotný, Růžička, Uvíra, Schindler, Maione

Rozhodčí: Pečenka Jiří- Průcha Miroslav, Vrchota Jaroslav