R. Sobota – Poprad 3:2 (kon.) | Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 4:1 (kon.) | Svätý Jur – Trnava B 0:4 (kon.)
Spiš. N. Ves – Žilina B 0:3 (kon.) | Nitra – L. Mikuláš 2:1 (kon.) | MFK Zvolen – Šamorín 0:1 (kon.)
Pohronie – Bardejov 5:3 (kon.) | FC Košice – Sereď 2:1 (kon.) | Skalica – Lok. Košice 2:0 (kon.)
FC Košice
2:1 (1:0)
ŠKF Sereď
sk Neděle 28.05.2017, 17:00 • Štadión Lokomotívy • MONACObet liga

Skončilo dnešné stretnutie medzi FC VSS Košice a ŠKF Sereď. Po výsledku 2:1 sa tešia domáce Košice, ktoré si vybojovali postup medzi slovenskú futbalovú elitu – postup do Fortuna ligy.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám pekný zvyšok víkendu. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (18:50:02)

90+2

90+1
    Posledné sekundy delia Košice od postupu do Fortuna ligy, prebieha jediná nadstavená minúta.

90
    Striedanie v tíme FC VSS Košice: z ihriska odchádza Kubík, prichádza Čikić.

90
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Jackuliak, prichádza Dubeň.

89
    Košičania sa zo zahraním štandardnej situácie neponáhľali, čakajú už len na zábverečných 60 sekúnd stretnutia a prípadný nadstavený čas.

89
    Striedanie v tíme FC VSS Košice: z ihriska odchádza Ivanov, prichádza Žebík.

88
    Sereď zahrávala rohový kop, vážnejšia situácia z toho ale vo vápne nevznikla.

87
    Zabúdať nemôžeme ani na fakt, že Košice majú k dispozícii ešte dve striedania. Tie si zrejme nechajú takticky na absolútny záver stretnutia.

87
    Ďaleký odkop lopty, zdá sa, že Košice sa už budú v závere stretnutia spoliehať len na takéto momenty.

86
    Riskantný obranný zákrok sa napokon domácemu futbalistovi oplatil, ani v prípade faulu by sa však nepískalo – hostia totiž stáli v ofsajdovej pozícii.

85
    Posledných päť minút delí Košice od Fortuna ligy, domáci sú plne sústredení na obrannú zložku.

84
    Žltú kartu dostáva Kolbas (FC VSS Košice).

83
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Baša, prichádza Krč.

82
    Tím FC VSS Košice dal gól!
    V Košiciach vytriskol gejzír radosti po druhýkrát, domáci futbalisti sa dostali opäť do vedenia a postup majú vo vlastných rukách! Stačí im, ak už Sereď neskóruje. Presadil sa KARLO BILIĆ.

81
    Dnešné stretnutie sleduje 755 divákov.

80
    Žltú kartu dostáva Mikinič (ŠKF Sereď).

80
    Čaká nás záverečných 10 minút stretntutia. Domáci sa trápia a sami sa častokrát pripravujú o možnosť presnejšie zakončiť.