Orenburg – Chabarovsk 0:1 (3:5 po pen.) | Arsenal Tula – Jenisej 1:0 (kon.)
PFK Arsenal Tula
1:0 (1:0)
FC Jenisej Krasnojarsk
Neděle 28.05.2017, 17:00 • Stadion Arsenal, Tula • Ruská Premier Liga • Baráž

Domácí fotbalisté tento zápas dokázali vyhrát, díky gólu na hřišti soupeře tým FC Arsenal Tula setrvává v nejvyšší ruské soutěži,FC Jenisej Krasnojarsk se sen o postupu mezi elitu rozplynul. (18:57:50)

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Igor Gorbatěnko (FC Arsenal Tula).

90+3
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, více ze hry mají domácí fotbalisté, kteří se pokouší přidat další branku.

90+2
    Kantemir Berchamov se probojoval po rohovém kopu do zakončení, jeho ránu na branku kryje gólman.

90+1
    Igor Gorbatěnko se probojoval do střelecké pozice, jeho ránu odvrátila obrana jen na rohový kop.

90
    Čtyři minuty nastaví sudí nad rámec devadesáti minut.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik se bude nastavovat.

89
    Sledujeme závěr zápasu, ani jeden celek se nikam nežene.

88
    Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Igor Ševčenko, přichází Kantemir Berchamov.

88
    Igor Ševčenko není schopný pokračovat ve hře, bude střídat.

87
    Domácí brankář bude ve hře pokračovat, následuje odkop od jeho branky.

86
    Vladimir Gabulov zůstává na hrací ploše ležet, absolvoval hodně tvrdý souboj o míč. Vypadá to na problém s kolenem.

85
    Mnoho času už do konce zápasu nezbývá, za faul vidí hostující hráč žlutou kartu.

84
    Žlutou kartu dostává Kirill Kombarov (FC Arsenal Tula).

82
    Sledujeme takticky vedenou bitvu, ani jeden celek nechce inkasovat branku. Obrany hrají zodpovědně.

81
    Žlutou kartu dostává Igor Ševčenko (FC Arsenal Tula).

80
    Deset minut hry zbývá do konce druhého poločasu, mnoho velkých příležitostí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

79
    Střídání v týmu FC Jenisej Krasnojarsk: ze hřiště odchází Sergej Samodin, přichází Artur Malojan.
    Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Federico Rasic, přichází Oleg Vlasov.