Benátky n/J – Převýšov 0:0 (4:2 po pen.) | Táborsko akademie – Vyšehrad 2:5 (kon.) | Štěchovice – Olympia Radotín 1:2 (kon.)
Benešov – Hořovicko 4:0 (kon.) | Vltavín – Králův Dvůr 2:0 (kon.) | Dobrovice – Písek 0:1 (kon.)
Domažlice – Litoměřicko 6:2 (kon.) | Chrudim – Tachov 3:0 (kon.) | Zápy – Jirny 3:4 (kon.)
SK Zápy
3:4 (1:1)
SK Viktorie Jirny
Středa 31.05.2017, 17:05Česká fotbalová liga • 34. kolo

Máme za sebou opravdu hodně zajímavé utkání, které nestranného diváka muselo bavit! Týmy se přetahovaly o vedení, které nakonec udrželi hosté. A to přes to, že hned dvakrát prohrávali. Jirny tak stále nahání první místo a konec sezóny tak bude ještě hodně zajímavý. Domácí se rozhodně nemají za stydět, možná jim chybělo i trochu štěstíčka. (18:52:13)

90+1

90+1
    Zápy poslaly centr do vápna, ale poté se míč opět odrazil do zámezí. Hosté se tak zatím úspěšně brání.

90
    Moc dobře to nevypadá, další střela minula bránu a hosté tak opět budou rozehrávat od vlastní brány.

90
    Žlutou kartu dostává Čáp (SK Viktorie Jirny).

90
    Začíná poslední minuta řádné hrací době. U míče jsou domácí, podaří se jim ještě vyrovnat?

89
    Pokus o střelu končí mimo. Jirny si tak mohou oddechnout a pomalu rozehrát odkop od brány. Čáp logicky nikam spěchat nebude.

88
    Jirny budou hrozit hlavně z rychlých protiútoků. Jeden z nich teď ale obrana soupeře eliminovala a Straka bude moci poslat svůj celek do útoku po rozehrání odkopu od brány.

87
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Vondráček, přichází Parys.

87
    Hostům se podařilo odkopnout míč, domácí ale opět rychle spěchají k bráně soupeře.

86
    Domácí se okamžitě vrhají do útoku. Bude to však stačit? Času už moc nezbývá.

85
    Jirny právě vstřelily branku!
    To se jí ale nepovedlo. Viktorie Jirny dokázala opět proměnit rohový kop v branku a pět minut před koncem se tak ujmout velmi důležitého vedení, které by jí mohlo pomoci v boji o první místo. RADEK STÖCKNER vstřelil hodně důležitý gól.

84
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Novák, přichází Hejný.
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Vorasický, přichází Kovařík.

84
    Rohový kop pro hostující tým. Dnes se rohy už ukázaly jako silná zbraň. Obrana se tak bude muset mít na pozoru.

83
    Lépe ale nedopadl ani soupeř, i Straka tak bude rozehrávat od své vlastní brány.

82
    Domácí se snažili něco vymyslet na polovině soupeře, ale ten se tentokrát i díky nepřesnosti ubránil. Další odkop od brány.

81
    Rozhodně ne nyní, Jirny se totiž ocitly v ofsajdové pozici. Rozhodčí zvedá praporek a přerušuje hru.

80
    Do konce zápasu zbývá posledních zhruba deset minut. Dočkáme se ještě nějaké změny skóre?

Michal Janoštík

Hledáme zpravodaje pro tým SK Zápy. Více informací zde.

Branky: 43. Petrů, 51. Matějka, 66. Matějka – 11. Melechovský, 57. Vandas, 68. Hruška, 85. Stöckner

Karty:   58. Pavlík (ZAP) – 38. Vandas (JIR), 53. Vondráček (JIR), 63. Škorvánek (JIR), 90. Čáp (JIR)

SK Zápy: Straka – Hakl, Jelínek, Leiner, Matějka, Novák (84. Kovařík), Pavlík, Petrů, Putz, Veselý, Vorasický (84. Hejný)
    Náhradníci: Doležal – Hejný, Kovařík, Pávek, Pergl

SK Viktorie Jirny: Čáp – Čepelák, Hruška, Ježdík, Kejha, Melechovský, Pokorný (53. Kocourek), Procházka, Škorvánek (78. Stöckner), Vandas (76. Awuku), Vondráček (87. Parys)
    Náhradníci: Poracanin – Awuku, Kocourek, Parys, Stockner

Rozhodčí: Šálková – Cihlář, Štrincl