Olomouc B – Hlučín 3:0 (kon.) | Hulín – Mohelnice 1:1 (kon.) | Zlínsko – Uničov 0:2 (kon.)
Vyškov – Kroměříž 3:2 (kon.) | Slovácko B – Třebíč 1:0 (kon.) | Petřkovice – HFK Olomouc 2:2 (kon.)
Líšeň – Blansko 1:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc B
3:0 (2:0)
FC Hlučín
Sobota 03.06.2017, 10:15 • Andrův stadion č.2 • Moravskoslezská fotbalová liga • 28. kolo

Utkání končí výhrou Olomouce 3:0. První dvě branky padly ve druhém poločase. To se domácí celek dokázal prosadit po rohovém kopu z pravé strany. Třetí branku přidal favorit střetnutí poté, co snadno získal míč po volném přímém kopu Hlučína. V kontextu celého utkání držel míč více domácí celek, hosté pouze jednou vystřelili na branku, zatímco domácí se prezentovali deseti pokusy na branku Hlučína. V tom byl celkem zásadní rozdíl. (12:09:46)

90+1

90
    Olomouc bude rozehrávat volný přímý kop z vlastní poloviny. Přidá ještě čtvrtou branku?

90
    A vtom byl jeden z domácích hráčů v ofsajdu, alespoň podle mínění pomezního rozhodčího.

89
    Sigma drží míč na polovině hřiště a je jisté, že domácí celek tohle utkání vyhraje.

87
    Tohle utkání se již bude zřejmě pouze dohrávat. Olomouc vhazuje z poloviny soupeře.
    85. DANIS - 3:0

85
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Zdá se, že je hotovo! Že je zkrátka o třech bodech pro domácí celek rozhodnuto. ŠTEFAN DANIS zakončil akci favorita zápasu přesně podle svých představ a překonal Hampela.

85
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Zifčák, přichází Kiška.

85
    Hlučín bude rozehrávat standardní situaci v podobě volného přímého kopu z poloviny hřiště.

85
    Domácí celek měl k dispozici zajímavý přímý kop z levé strany. Hráč Olomouce poté zakončil celou akci střelou do rukou Hampela.

84
    Jeden z jeho spoluhráčů bude poté vhazovat. Přesně tohle se domácím hodí.

83
    Nyní bude domácí brankář Reichl vykopávat od své branky.

83
    Za necelých 83 minut vystřelil hostující tým jednou na branku, a to je hodně málo.

82
    Sigma sahá po třech bodech z tohoto duelu, nyní navíc domácí hráči drží míč na svých kopačkách.

82
    Těžiště hry se přesunulo na polovinu hřiště, kde kombinuje hostující tým.

81
    Po autovém vhazování to jeden z hostů nevydržel a vystřelil mimo branku soupeře. Jako již poněkolikáté v dnešním zápase.

81
    Hlučín už musí riskovat, protože necelých devět minut před koncem prohrává o dvě branky. Nyní budou hosté vhazovat.

80
    Akce Sigmy pokračovala, ale domácím nevyšla finální fáze, míč šel do autu od jednoho z domácích hráčů.