Olomouc B – Hlučín 3:0 (kon.) | Hulín – Mohelnice 1:1 (kon.) | Zlínsko – Uničov 0:2 (kon.)
Vyškov – Kroměříž 3:2 (kon.) | Slovácko B – Třebíč 1:0 (kon.) | Petřkovice – HFK Olomouc 2:2 (kon.)
Líšeň – Blansko 1:0 (kon.)
1.FC Slovácko B
1:0 (1:0)
HFK Třebíč
Sobota 03.06.2017, 17:00 • Širůch, Staré Město • Moravskoslezská fotbalová liga • 28. kolo

Slovácko v posledním domácím zápase porazilo Třebíč těsným výsledkem 1:0, brankou z první půle, kterou vstřelil Pospíšil. Ve druhé půli se Třebič více osmělila a měla šance z přímého kopu Dočekalem a stejný hráč hlavičkoval na zadní tyč po rohovém kopu. Slovácko ve druhé půli také mělo šance na vstřelení druhé branky, několikrát se v šanci objevil Biolek, ale dnes mu nebylo přáno. (18:55:20)

90+1

90+1
    Snad poslední šance pro Třebíč. Gólman Staněk poslal z poloviny balon do pokutového území, kde ale na něj nikdo nedosáhl a od branky bude odkopávat Semanko.

90
    Sudí Kulička bude nastavovat i ve druhém poločase jednu minutu.

89
    Třebíč na závěr zahrával standardku, ale k ohrožení branky se nedostala, další centr lapil Semanko.

88
    Vinkler v pokutovém území dribloval s míčem a poté z otočky vystřelil jen doprostřed branky.

87
    Ťok procpával míč mezi nohama protihráče na zcela volného Pospíšila, který by šel sám, ale kulatý nesmysl byl lehce vychýlen ze směru na Pospíšila.

85
    Dobře byl rozběhnutý Čajka na levé straně, ale balon si až moc předkopl a poté pozičně jej od míče odstavil Karásek.

84
    V další brankové situaci se objevil Matěj Biolek, ale ten dnes nemá seřízená mířidla a balon nedostal zblízka do branky.

83
    Slovácko mohlo jít do dvoubrankového vedení, po rohovém kopu se odražený míč dostal k domácímu hráči, který orazítkoval tyč branky Třebíče.

82
    Hostující obrana si nepohlídala hlavičkujícího Suchého, který ještě balon přihrával svému spoluhráči, ale Třebíč dokázala nadějnou akci přerušit.

81
    Vinkler byl před pokutovým území faulován a standardku zahraje Ťok.

80
    Sérii přihrávek před pokutovým územím přerušil střelou nad branku Tomáš Ťok.

77
    Teď se trochu otevřela obrana hostujícícho celku, ale Pospíšil toho nedokázal využít, když poslal do pokutového území nepřesný centr.

75
    Třebíč poslal do hry třetího čerstvého hráče Davida Kováře namísto Patrika Bognera.

75
    Vinkler před vápnem přťukl míč Biolekovi, kterému balon odskočil a domácí hráč poslal míč hrubě vedle branky.

72
    Flasar sprintoval za dlouhou přihrávkou a z brankové čáry poslal míč jen do náruče gólmana Staňka.