Bermudy – Hongkong 0:3 (kon.) | Arménie – Libanon 5:2 (kon.) | Řecko – Finsko 4:0 (kon.)
Francie – Kajmanské ostrovy 5:3 (kon.) | Haiti – Velká Británie 4:1 (kon.) | Česko – Portugalsko 1:0 (kon.)
USA – Itálie 7:4 (kon.)
Francie
5:3 (2:0, 2:1, 1:2)
Kajmanské ostrovy
Pondělí 05.06.2017, 17:00 • Malá hala, Pardubice • Mistrovství světa mužů • Skupina B3

44:20
    Vyloučení v týmu Kajmanské ostrovy (Selin – 2 min., nedovolené bránění).

44:20
    Nepříjemná situace na hrací ploše. Fischer již opouštěl trestnou lavici, jenže v ten moment jeden z hráčů Kajmanských ostrovů na dvířka od trestné přišpěndlil Martela, který se nakonec zvedl na vlastní nohy a odešel po svých, ale je otřesen.

42:18
    Vyloučení v týmu Kajmanské ostrovy (Fischer – 2 min., sekání).

41:48
    Kajmanské ostrovy právě vstřelily branku!
    Koncem druhé třetiny stahují Kajmané gólovou ztrátu. Úspěšným střelcem se stává DENNIS PASSCHIER, kterému přihrával Pull, jenž už si v zápase zapsal dva góly. Asistence: Ryan Pull.

38:52
    Návrat RYANA PULLA znamená druhý gól Kajmanských ostrovů. Pull se vrátil z trestné lavice a okamžitě se ujal míčku, naběhl do útočného pásma a prosadil se střelou z pravé strany ke vzdálenější tyči. Bez asistence.

36:51
    Vyloučení v týmu Kajmanské ostrovy (Strenk – 2 min., sekání).

36:45
    Francie bude hrát 49 sekund pět na tři, Pull dostává dvě minuty za vysokou hůl.

35:34
    Vyloučení v týmu Kajmanské ostrovy (Armstrong – 2 min., nedovolené bránění).

34:29
    Vyloučení v týmu Francie (Dissegna – 2 min., hákování).

32:04
    Francie právě vstřelila branku!
    Přestože přesilovku už nevyužívají, další branku přidávají. Francouzi vedou již 5:1 zásluhou JESSE TANGUYE, který k asistenci si zapisuje také přesnou trefu v utkání. Asistence: Gael Benbekhti.

29:38
    Vyloučení v týmu Kajmanské ostrovy (Bowden – 2 min., sekání).

26:40
    Pull naběhl s míčkem do třetiny Francouzů, našel nabíhajícího před bránu Passchiera, ten chtěl vystřelit, ale jeden z bránících hráčů mu vložil do střely hokejku.

24:36
    Únik ve hře Martelovi nevyšel, vynahradil si to při samostatném střílení. DOMINIC MARTEL zamíchal s míčkem, roztáhl si Spence, který se položil na břicho a Francouz již neměl větší problém se zasunutím míčku k pravé tyči brány. Bez asistence.

24:36
    Trestné střílení provede Dominik Martel.

24:36
    Vyloučení v týmu Kajmanské ostrovy (Yaxley – Trestné střílení, podražení).

22:51
    Vyloučení v týmu Kajmanské ostrovy (Fischer – 2 min., nedovolené bránění).

20:08
    Francouzi se opět dostali do tempa a z tlaku před Spencem vykřesali další gól. Tanguy našel naběhlého DOMINICA MARTELA naspodu pravého kruhu a ten s přehledem našel mezeru v kajmanské bráně. Asistence: Jess Tanguy.

19:43
    Zápas začíná být dost vyhrocený, ve středním pásmu si vzájemné fauly oplatil Colotti s Nelsonem a znovu se bude hrát čtyři na čtyři.

19:21
    Konec trestů znamená gól pro Kajmany. Samostatnou akcí se blýskl RYAN PULL, který udělal chaos před bránou Francie a překonal roztaženého Liona. Bez asistence.

17:16
    Měla se hrát přesilová hra Kajmanských ostrovů, Capet dostal trest za hákování, jenže s přerušením hry ještě Yeramian fauloval jednoho z Francouzů. Bude se tak hrát čtyři na čtyři.

10:52
    Francouzi rychle pomstili faul na Domiana. Tentokrát se vyplatila rychlá výměna přihrávek, až se k tvrdé střele z mezikruží odhodlal BENOIT PROUTAT a posílá svůj tým do vedení 2:0. Asistence: Nicolas Favarin.

10:33
    Vyloučení v týmu Kajmanské ostrovy (Nelson – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).

10:33
    Na zemi zůstává ležet Martin Domian a drží se za obličej. Nakonec odešel po svých, avšak s tváří v ručníku.

08:22
    Je tu první vyloučení, Ryan Pull dostává dvě minuty za sekání, Francouzi budou hrát přesilovku.

08:10
    Skvělý zákrok francouzského gólmana! Únik Passchiera nejprve vyrazil a míček z následné dorážky stejného hráče zalehl pádem na záda.

02:46
    Větší aktivita Francouzů přináší první gól zápasu, přečíslení dva na jednoho nalezl z mezikruží Benbekhti na levé straně připraveného ALEXANDRA LEROUXE, který se trefil k bližší tyči. Asistence: Gael Benbekhti.

Martina Nová

Branky a nahrávky: 3. Leroux (Benbekhti), 11. Proutat (Favarin), 21. Martel (Tanguy), 25. Martel (TS), 33. Tanguy (Benbekhti) – 20. Pull, 39. Pull, 42. Passchier (Pull)

Francie: Lion (Laferte) – Ballet, Bornand, Colotti, Dissegna, Dumont, Favarin, Proutat – Abramov, Bacul, Benbekhti, Capet, Domian, Leroux, Martel, Peltier, Slupski, Tanguy, Wallet.
    Kajmanské ostrovy: Spence (Slipčenko) – Allard, Armstrong, Bowden, Bridges, Marley, Selin, Windsor, Yaxley, Yeramian – Babin, Elliot, Fischer, Floyd, Keating, McDonald, Nelson, Passchier, Plamondon, Pull, Strenk

Rozhodčí: Černý, Horský