Slovensko – Velká Británie 4:0 (kon.) | Itálie – Kanada 1:4 (kon.) | USA – Česko 0:3 (kon.)
USA
0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
Česko
Úterý 06.06.2017, 16:30 • Tipsport arena, Pardubice • Mistrovství světa žen • Skupina W

Nejlepší hráči utkání:
    Carli Bekkering (USA)
    Veronika Volková (CZE) (18:22:47)

Utkání je u konce, Česká republika znovu vítězí, tentokrát 3:0 nad Amerikou po trefách Patočkové, Horálkové a Volkové. Američanky prohrávají svůj druhý zápas na turnaji.

44:20
    Češky tlačí Američanky, které se zatím dobře brání.

43:44
    Oddechový čas pro Spojené státy americké.

43:44
    Vyloučení v týmu USA (Dixonová – 2 min., sekání).

43:44
    Z pravé strany střílela za Američanky Aidonidisová, Zechovská se štěstím chytá.

43:24
    Zakázané uvolnění také na americké straně.

42:53
    Dnešní utkání sleduje 290 diváků.

42:46
    Za českou brankou ztratila míč Stewartová, jedna z českých hráček poté vyhodila na zakázané uvolnění.

41:25
    Oddechový čas pro Českou republiku.

40:59
    Bitlerová se natahovala hokejkou na míček aby ho dorazila do odkryté branky, o pár centimetrů na něj nedosáhla!

40:05
    Patočková sama udržela hru v útočném pásmu, Křížová poté našla Přibylovou, ta si rovnala míč na střelu, trefila jen obránkyni.

38:25
    Stewartová z ostrého úhlu střílela na branku, hra byla poté zastavena kvůli útočící hráčce v brankovišti.

37:24
    Lindsey Bitlerová se dostala za brankou k míči a hledala před brankou jednu spoluhráček, míček byl ještě tečován jednou z obránkyní.

36:55
    Vyloučení v týmu Česko (Horálková – 2 min., faul loktem).

35:41
    Kvasničková neudržela míč ve třetině Ameriky, vzala si ho Cabanová, ta odvrátila útok Češek jen za cenu zakázaného uvolnění.

35:07
    Po vhazování v útočné třetině střílela Petra Herzigová, míč byl zblokován od obrany vedle branky.

34:18
    Reddingtonová se dostala k míči před českou obránkyní, Amerika v útoku.

David Klier

Branky a nahrávky: 21. Patočková, 29. Horálková (Křížová), 29. Volková (Křížová, Patočková)

USA: Bekkeringová (Glistaová) – Mooreová, Wildeová, Cabanová, Levinová, Meslarová, Harringtonová, Gnozziová, L. McCuenová, K. McCuenová – Pfundtová, Foleyová, Dobsonová, Aidonidisová, Stewartová, Bitlerová, Bronsonová, Dixonová, Simposonová, Steadmanová, Strohmierová, Reddingtonová, Strohmierová
    Česko: Zechovská (Teplá) – Herzigová, Kosinová, Němcová, Rejlová, Volková, Fričová, Držmíšková, Horálková, Topičová, Křížová, Patočková, Rullová, Kvasničková, Kubínová, Palová, Lédlová, Kábrtová, Manhartová, Přibylová, Hyksová

Rozhodčí: Lamontová, Kellerová