Velká Británie – USA 0:6 (kon.) | Kanada – Česko 2:1 (kon.) | Itálie – Slovensko 0:1 (0:1 po s.s.)
po s.s. (0:1)
Itálie
0:1 (0:0, 0:0, 0:0)
Slovensko
Středa 07.06.2017, 21:30Mistrovství světa žen • Skupina W

45:00
    V samostatných stříleních zvítězil tým Slovensko.
    Autorem vítězné branky je BARBORA KEŽMARSKÁ.

36:59
    Máme tu druhé vyloučení ve třetím dějství a tentokrát půjde pykat slovenská hráčka. Dostává totiž dvě minuty za faul loktem a oslabuje svůj tým. Jedná se o Barboru Gauríkovou.
    31:17

31:17
    Mohla tu být ale trefa na druhé straně hřiště. Jedna z útočnic Itálie se hnala sama na branku ve vlastním oslabení.

30:42
    Je tu šance pro Slovensko, protože na trestnou lavici musela odejít Burduoová. Uvidíme, zda z této přesilové situace padne první branka.
    25:47

25:47
    Martina Stašová tečovala na brankovišti ránu její spoluhráčky od modré čáry. Jenže míček skočil těsně nad její hokejku, takže ani nyní se Slovensko nedočká vedoucí trefy.

09:59
    Uvidíme ale první slovenskou přesilovku tohoto zápasu. Na trestnou lavici totiž odchází italská bojovnice za nedovolené bránění. Je to Nicole Sampognová.

08:45
    Klučíková dostávala nabito mezi kruhy na střelu z první. Vůbec to nebyla špatná možnost, ale hráčka Slovenska na poslední chvíli míček minula, takže nemohla zakončovat do poloviny prázdné klece.

02:38
    Uvidíme první vyloučení zápasu a přesilovou hru si zahrají ženy z Itálie. Ty si totiž vybojovaly faul v útočném pásmu. Na dvě minuty za nedovolené bránění musí za katr Petra Pravlíková.