Dobrovice – Hořovicko 4:1 (kon.) | Zápy – Písek 3:4 (kon.) | Domažlice – Králův Dvůr 0:2 (kon.)
SK Zápy
3:4 (2:0)
FC Písek
Středa 14.06.2017, 17:30 • Zápy • Česká fotbalová liga • 32. kolo

89
    Písek právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Hosté se v posledních minutách utkání ujímají vedení, to je otočka! Autorem branky je TOMÁŠ FRONĚK.

81
    Tak to je neuvěřitelné! Hosté opět vyrovnávají, druhý poločas musí fanoušky bavit. Autorem branky je FILIP BLAŽEK.

81
    Zápy právě vstřelily branku!
    Domácí ale okamžitě odpovídají! To je zápas! Autorem branky je MARTIN JELÍNEK.

79
    Hosté vyrovnávají! Zápy ztrácejí svůj náskok z prvního poločasu. Autorem branky je MARTIN VORÁČEK.

56
    Jako bych to snad zakřikl! Pasivita píseckých fotbalistů přeci jenom vedla k snižující brance. Autora branky je MARTIN VORÁČEK.

45+2
    A už je to o dvě branky! Druhý gól do šatny zaznamenal TOMÁŠ MATĚJKA!
    45. PETRŮ - 1:0

45
    K exekuci pokutového kopu JIŘÍ PETRŮ, který střelou na opačnou stranu posílá Zápy do vedení.

David Suchý

Hledáme zpravodaje pro tým SK Zápy. Více informací zde.

Branky: 45. Petrů (pen.), 45+2. Matějka, 81. Jelínek – 56. Voráček, 79. Voráček, 81. Blažek, 89. Froněk

Karty:   34. Veselý (ZAP) – 28. Milec (PIS), 45+1. Řehák (PIS), 50. Sajtl (PIS)

SK Zápy: Straka – Novák, Petrů, Pávek, Kovařík, Veselý, Jelínek, Pavlík (C), Liener, Putz, Matějka
    Náhradníci: Terč – Hejný, Vorasický, Doležal, Stupka

FC Písek: Varyš – Hrachovec, Milec, Held, Voráček, Sajtl, Holub, Kočí, Froněk, Kinkor, Řehák (C)
    Náhradníci: Hlinka, Blažek, Rondzik, Kulík

Rozhodčí: Grimm – Pastyřík, Duda