Panama – Honduras 2:2 (kon.) | Kostarika – Trinidad a Tobago 2:1 (kon.)
Kostarika
2:1 (2:1)
Trinidad a Tobago
Středa 14.06.2017, 04:00 • Estadio Nacional de Costa Rica (San José) • Kvalifikace MS (Sev., Stř. Amerika a Karibik)

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou. (05:55:43)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 7:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:11.

Zápas je u konce. Kostarika ustrážila hubený náskok z prvního poločasu a po výhře 2:1 si tak připisuje velmi cenné tři body. Střelecký zápis dnešního utkání načal již v první minutě Calvo, s odpovědí za hosty přispěchal Molino. Konečné slovo ale měla opět Kostarika, konkrétněji Ruíz, který rozhodujícím gólem zároveň určil konečný stav dnešního utkání.

90+4

90+3
    Borges sklepl balón na Wallace, který se ale v době zakončení pohyboval za obranou soupeře – ofsajd.

90+2
    Hodiny odtikávají nastavený čas a s míčem na kopačkách hrají překvapivě domácí, kteří pochopitelně nikam nespěchají.

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal tři minuty.

90
    Střídání v týmu Trinidad a Tobago: ze hřiště odchází Williams, přichází Winchester.
    89. Campbell pálil těsně vedle branky.

89
    Naopak číhají na protiútok, po jednom z nich pálil velmi nebezpečně Campbell. Balón se stočil zhruba půl metru vedle branky.

88
    Jenomže hosté se nemohou probít smrštěným blokem těl hráčů Kostariky. Domácí brání velmi dobře a svého soupeře nepouštějí do žádné větší příležitosti.

87
    Campbell ukázal svojí mrštnost, když dokázal předskočit protihráče a alespoň na pár vteřin podržet balón.

86
    Útočná snaha hostů končí útočným faulem dnes asi nejaktivnějšího hráče Trinidadu a Tobaga, Kevina Molina.

85
    Velmi rychlá protiakce hostů skončila nepřesným centrem na Lewise. Trinidadu a Tobagu se krátí čas, zbývá necelých pět minut hry.

83
    Guzmán se opřel do odraženého balónu a jeho projektilu moc nescházelo. Záložník amerického Portlandu následně gesty uklidňuje hru svého týmu.

82
    Ureña musel být nakonec odnesen na nosítkách a vypadá to na nějaké výraznější zranění.

81
    Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Ureña, přichází Wallace.

80
    Davidův nákop se neztotožňoval s myšlenkami útočných parťáků a balón pomalým způsobem doputoval až k Navasovi.

79
    Ve druhém poločase stále čekáme na nějakou vážnější šanci. První poločas byl na gólové příležitosti výrazně bohatější.