Itálie – Německo 1:0 (kon.) | Česko – Dánsko 2:4 (kon.)
Itálie
1:0 (1:0)
Německo
Sobota 24.06.2017, 20:45 • Stadion Cracovia, Kraków • Mistrovství Evropy U21 • Skupina C

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:38:23)
    Italská radost po závěrečném hvizdu, i přes porážku 1:3 s Českem postupují, díky dnešnímu vítězství nad Německem, z prvního místa do semifinále!

italové slaví! Dnešním výsledkem si zajistili vítězství v základní skupině, tím pádem přímý postup do semifinále! Smutní nejsou ani Němci, byť se nijak zvlášť neradují. I dnešní porážka jim totiž stačí k postupu z druhé příčky, čímž poslali v naději žijící slovenské fotbalisty domů...
    Utkání postrádalo ve druhém poločase náboj, jako by oběma týmům výsledek stačil a zápas se spíše nějakým způsobem dohrával. Že není kam spěchat, předvedly oba týmy hlavně v posledních zhruba deseti minutách, což nelibě nesli diváci na stadionu, kteří soustavně a hlasitě pískali. Bylo jim to ale, jak je již předem jasné, málo platné.

90+3

90+2
    Petagna nakopává míč na polovině soupeře a Němci mohou znovu pilovat přihrávky u půlící čáry.

90
    Poslední minuta, není kam chvátat, Němci si předávají míč na své polovině, byť diváci pískají, důležité je udržet výsledek, který stačí oběma týmům k postupu.

88
    Nikam se nespěchá, to je v posledních minutách čím dál více patrné a vidí to i diváci, kterým se to nelíbí a pískají.

87
    Maximilian Philipp s míčem u vápna soupeře, zkouší pas do vápna, ale ten nevyšel.

86
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Manuel Locatelli.

85
    Domenico Berardi (Itálie) odchází v doprovodu lékařů týmu ze hřiště, drží se při tom za záda, ale nebude to nic vážného a zřejmě co nevidět se vrátí do zápasu.

84
    Yannick Gerhardt ostře atakoval na vlastní polovině Berardiho, dostává žlutou kartu. Italského útočníka musí ošetřovat přímo na trávníku.

82
    Rohový kop Italů, kteří budou rozehrávat z pravé strany.

81
    Nadiem Amiri (Německo) fauluje na své polovině, Italům se nabízí výhoda volného kopu.

80
    Posledních deset minut tohoto utkání, pokud by oba souběžně hrané zápasy dopadly těmito výsledky, radovali by se z postupu Italové i Němci!

79
    Gólová šance Italů, kdy si na centr z levé strany naběhl u vzdálenější tyče Conti, který ale branku netrefil. Nakonec vzrušení zbytečné, Conti byl totiž v ofsajdu.

78
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Federico Chiesa, přichází Andrea Petagna.