Sez. Ústí – Č. Budějovice 0:6 (kon.) | Táborsko – Znojmo 3:1 (kon.) | Sez. Ústí – Znojmo 1:1 (5:3 po pen.)
Č. Budějovice – Táborsko 0:0 (2:4 po pen.)
po penal. (2:4)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:0 (0:0)
FC SILON Táborsko
Sobota 24.06.2017, 18:00 • Sezimovo Ústí • Turnaj O pohár města Sezimovo Ústí • Finále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Na turnaji v Sezimově Ústí proti sobě nastoupí Dynamo České Budějovice a FC MAS Táborsko. Dynamo vyhrálo nad domácím Sokolem 6:0 a Táborsko nad Znojmem 3:1.

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Řezáč, Kladrubský, Novák, Vaněk – Pouček, Čavoš, Motal, Wermke – Mashike, Kadula.

FC MAS Táborsko: Zadražil – Hell, Peterka, Zavadil, Todorovič, Vozihnoj, Vysušil, Novák, Veselý, Mácha, Kopřiva..

Hráči jsou již konečně na trávníku a finále může začít.

1

2
    Na levé straně hřiště byl Pouček, z rohového praporku vybojoval aut pro Dynamo.

4
    Budějovičtí začali sebevědomě, úvod zápasu se odehrává na polovině Táborska.

6
    Do vápna Táborska nebezpečně centroval Řezáč, hráči v modrých dresech se ale ubránili.

7
    Zpoza vápna to zkoušel Todorovič, trefil ale jen svého spoluhráče Nováka.

8
    Obrovskou šanci ke skórování měl nyní Leoš Vozihnoj, ke kterému se odrazil ve vápně balon. Mladíka v dresu Táborska ale skvěle vychytal Zdeněk Křížek!

9
    Ve vápně Táborska se hezky uvolnil Mashike, následně z otočky tvrdě přihrával před bránu, kde Vaňkovi chyběl k zakončení krok.

10
    Čavoš získal balon a následně byl faulovaný. Následuje standardka pro Dynamo.

13
    Z dálky to zkusil Kadula, jehož tvrdá přízemní rána prolétla jen těsně vedle tyče Zadražilovy brány.

15
    Další velmi slibnou šanci Táborska měl Lukáš Veselý, jeho ránu z úhlu opět vyrážel gólman Křížek.

17
    Územní převahu má nyní opět Dynamo, do šancí se ale zatím nedostává.

19
    Po faulu Čavoše budou u balonu fotbalisté Táborska.

20
    Po centru do vápna hlavičkoval Michal Mácha, byl ale v ofsajdu a vzrušení bylo zbytečné.

22
    Ve finále sledujeme hodně opatrnou podívanou. Ani jedno z mužstev nechce v derby druholigových týmů udělat chybu.

24
    Do vápna Táborska chtěl centrovat Wermke, pas se mu ale nepovedl a skončil v zámezí.

25
    Centr Veselého v pohodě lapil do rukavic Křížek.

26
    Středem hřiště se nyní vydal Kadula a gólman Zadražil musel proti jeho střele zasahovat, nadvakrát ji pokryl.

27
    Pokus o útočný výpad Táborska skončil ofsajem.

29
    Na pravé straně měl hodně prostoru Wermke, jeho centr do vápna obrana ztečovala mimo a nikdo z hráčů Dynama míč do brány neusměrnil.

31
    Marek Novák fauloval Kadulu a Dynamo bude kopat přímý kop.

32
    Sám Kadula kopal přímý kop, bránu ale přestřelil.

32
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Todorovič, přichází Puškarovič.

34
    Do vápna Táborska vnikl Čavoš, po smolném odrazu ale skončil míč v zámezí a následuje odkop od Zadražilovy brány.

35
    Na levém křídle hrající Pouček vybojoval roh pro Dynamo.

36
    Po rohu Čavoše se po několika odrazech dostal míč k Novákovi, jeho hlavičku ale v pohodě lapil Zadražil.

37
    Vaňkův centr do vápna nyní před Mashikem zastavil Zavadil.

38
    Dynamo zkusilo rohový kop zahrát jako zajímavý signál, zakončení Čavoše bylo ale hodně nepřesné.

39
    Z pravé strany zkoušel do vápna Dynama centrovat Peterka, balon ale poslal až za bránu Zdeňka Křížka a gólman Dynama mohl být v klidu.

40

První poločas jihočeského derby mezi Dynamem a Táborskem branku nepřinesl. Sledovali jsme hodně opatrný a vyrovnaný fotbal, ve kterém si dvě velmi dobré šance vypracovali hráči Táborska. Gól ale nevstřelili a stav zápasu je tak nerozhodný 0:0.

Sestava Dynama pro druhý poločas: Staněk – Loduha, Havel, Novák, Řehoř – Pešek, Čavoš, Hála, Moravec – Benát – Táborský.

41

43
    Po faulu na Peška budou u míče hráči Dynama.

45
    Úvod druhého poločasu je ještě opatrnější než průběh prvního poločasu. Zatím sledujeme boj ve středu pole.

47
    Do vápna Dynama jako nic vnikl Vozihnoj, jenže přihrát ani zakončit už nedokázal.

48
    Zpoza vápna dostal míč proti noze Hála, svou ranou ale bránu vysoko přestřelil.

50
    Hra se přesunula na polovinu Dynama, po standardce domácího celku jsme se ale zakončení nedočkali.

52
    Budějovický Novák chtěl na levé křídlo poslat pas na Řehoře, ten balon na hrací ploše ale nestihl.

53
    Po faulu na Moravce bude Dynamo kopat přímý kop.

54
    Budějovičtí jsou opět častěji u balonu, do šancí se ale zatím nedostávají.

55
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Patrik Čavoš, přichází Elvis Mashike.

58
    Rozhodčí přerušil hru, aby se oba celky občerstvily. Již se opět pokračuje ve hře.

61
    Do konce zápasu chybí něco okolo dvaceti minut. Druhý poločas je zatím bez šancí a bojuje se ve středu pole.

62
    Hodně hluboko na polovině Táborska se zapomněl Táborský a je mávaný a pískaný ofsajd.

64
    Pešek zastavil akci Táborska faulem a je pískáno. Míč pro tým Romana Nádvorníka.

67
    Hráči Dynama se snažili nyní zakombinovat, jenže Hálův pas nepochopil Řehoř a balon končí v zámezí a následuje odkop od brány.

69
    V ofsajdu se ocitl Elvis Mashike a rozehrávat mohou hráči Táborska.

71
    Do konce zápasu chybí nějakých deset minut a oba celky stále kombinují hlavně v okolí půlící čáry.

74
    Puškarovič nyní dohrál brankáře Staňka a je pískaný faul. Rozehrávat bude Dynamo.

75
    Ke střele zpoza vápna se odhodlal budějovický Moravec, svůj pokus ale poslal asi metr vedle tyče.

77
    Zápas spěje do nerozhodného stavu. Zdá se, že i finálové utkání budou muset rozhodnout penalty.

79
    Rozhodnout mohl nyní Puškarovič, ke kterému se ve vápně šťastně odrazil balon. Skvělým zákrokem se prezentoval Staněk, který jeho ránu vyrazil na roh.

80
    Druhý poločas skončil.

Také finále tak musí rozhodnout penalty.

Střílení penalt začíná.

1. série
    0:1
    Petr Zavadil poslal míč k tyči – 0:1!

1. série
    0:1
    Benátovu střelu vyrazil gólman Zadražil.

2. série
    0:2
    Michal Hell poslal Staňka na druhou stranu a zvyšuje na 2:0 pro Táborsko.

2. série
    1:2
    Ivo Táborský snižuje stav rozstřelu na 1:2.

3. série
    1:3
    Lukáš Veselý také poslal míč na opačnou střelu, než kam skočil Staněk – 1:3.

3. série
    2:3
    Jakub Pešek poslal míč doprostřed brány a také je to gól – 2:3.

4. série
    2:4
    Puškarovič skóruje a Táborsko je tak již velmi blízko vítězství v turnaji.

4. série
    2:4
    Jakub Moravec nechal opět vyniknout gólmana Zadražila a Táborsko v penaltovém rozstřelu vyhrává nad Dynamem 4:2.

Konec zápasu. (19:47:50)