Podbrezová – Pohronie 2:2 (kon.) | Olomouc – Pardubice 2:1 (kon.) | Plzeň – Sokolov 3:2 (kon.)
Slovácko – Skalica 0:3 (kon.) | Slavia – Žilina 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Oberlausitz 1:0 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 4:2 (kon.) | Jihlava – Žižkov 2:1 (kon.) | Karviná – Zabrze 0:4 (kon.)
Sparta – Karlovy Vary 6:0 (kon.) | Brno – Zlaté Moravce 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Liberec 3:2 (kon.)
Ostrava – Znojmo 3:1 (kon.) | Salzburg – Dunajská Streda 5:1 (kon.) | Táborsko – Příbram 0:1 (kon.)
Vlašim – Jablonec 0:3 (kon.) | Zlín – Třinec 3:0 (kon.) | Norimberk – Bohemians 1905 4:0 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:1 (0:1)
FC ViOn Zlaté Moravce
Sobota 01.07.2017, 13:00Přípravný zápas

Druhý poločas patřil jednoznačně Zbrojovce, která se tlačila do zakončení a dočkala se brzkého vyrovnání. Po té už to bylo pouze marné dobývání branky. Hráči tak odcházejí ze hřiště smírně – 0:0. (15:03:22)

90+1

90
    Brno se tlačilo do útoku, ale obraně se podařilo míč získat a odkopnout.

89
    Na druhé straně měli velkou šanci hosté, až poslední obránce odkopl nahrávku, která by mířila na hráče, jenž by zakončoval do prázdné brány.

88
    Růsek s Lutonským se dostali k bráně soupeře. Nakonec to byl Lutonský jenž zkusil střelu, ta se však nepovedla.

86
    Centr do vápna Zbrojovky sbírá ze vzduchu Halouska.

85
    Po špatném centru bude odkapávat Kováč.

84
    Teď se hráči hostí dostali do útoku, průnikovou přihrávku zastavuje domácí obrana.

84
    Brno vůbec nepouští soupeře k míči.

83
    Střela Buchty prolétla těsně vedle levé tyče.

82
    Alvin bojoval na pravé straně o míč a nakonec vybojoval aut.

79
    Lutonský dobře nacentoval na Vintra, který hlavičkoval špatně, tak že míč vůbec neletěl na bránu.

79
    Kováč musel vytáhnout další skvělý zákrok po střele domácího hráče.

78
    Střela ze standardky mířila přímo do zdi.

77
    Brno bude zahrávat přímý volný kop ze slibné situace.

75
    Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Bariš, přichází Kedrič.
    Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Ewerton, přichází Horník.

75
    Lutonský se dostal ke střele z voleje v šestnáctce, která letěla hodně nad.

74
    Další nepovedený centr na domácího křídelníka.

73
    Nepovedený nákop na Vintra skončil v autu.

Matouš Vojáček

Branky: 53. Jakůbek – 41. Gešnábel

Karty:   38. Záhumenský (ZMO)

FC Zbrojovka Brno: 1. poločas: Halouska – Jablonský, Vraštil, Kijanskas, Šural – Polák, Krejčí, Pilík, Mikuš – Alvin, Ivingly
    2. poločas: Halouska – Vintr, Pavlík, Buchta, Sedlák, Lutonský, Jakůbek, Janoušek, Růsek, Alvin, Ivingly

Náhradníci: Veselý – Vintr, Pavlík, Buchta, Sedlák, Lutonský, Jakůbek, Janošek, Růsel

FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Nikolič, Karlík, Chren, Bariš, Ujlaky, Cleber, Dobrotka, Medvedev, Gešnábel, Záhumenský
    Náhradníci: Orávik, Ewerton, Horník, Orávik, Renann, Kedrič