Švédsko – Česko 1:2 (kon.) | Gruzie – Portugalsko 0:1 (kon.)
Švédsko
1:2 (0:1)
Česko
Neděle 02.07.2017, 15:30 • Mikheil Meskhi Stadium 2 (Tbilisi) • Mistrovství Evropy U19 • Skupina A

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou. (17:32:11)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:11.

Je konec! Čeští mladíci do devatenácti let zvládli úvodní souboj se Švédskem poměrem 2:1! Po velmi sympatickém prvním poločase, kdy naše barvy poslal do vedení Daniel Turyna následoval ten druhý. V úvodu druhého dějství ještě navýšil skóre tentýž hráč, jenomže to bylo z naší strany všechno. Iniciativu utkání přebrali Švédové, kteří se necelých deset minut dostali na rozdíl jediné branky. V závěrečných minutách úřadoval fantastický Karel Jedlička, který naprosto senzačníma zákrokama podržel naše mladíky ve vedení.

90+5

90+5
    Švédové se dožadovali odpískání pokutového kopu. Nezdál se jim totiž zákrok jednoho z našich mladíků v pokutovém území.

90+4
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Ondřej Šašinka, přichází Martin Graiciar.
    90+3. Obrovské štěstí České reprezentace.

90+3
    Neskutečné, neskutečné, neskutečné! V pokutovém území České reprezentace se utvořil zmatek, po kterém jeden ze Švédů píchl do míče, jenomže Jedlička možná ani neví jak vyrazil míč. Pří následném odkopu do bezpečí ještě trefil Sadílek tyč vlastní branky.
    90+2. Jedlička opět v akci.

90+2
    Fantastický Jedlička! Čeští mladíci propadli na pravé straně a ke střele se tak dostal Gyökeres. Dělovku švédského mladíka Jedlička reflexivně vyráží.

90+2
    Na hřiště momentálně ulehl Matěj Chaluš, který byl faulován. Hlavní rozhodčí odpískal faul, Martin Jedlička nikam nepospíchá se svým výkopem.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Lidberg se ocitl v pokutovém území s míčem na kopačce. V ideální pozici na střelu ale nezamířil vůbec přesně. Češi mají velké štěstí!

89
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Daniel Mareček, přichází Ondřej Lingr.

87
    Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Samuel Adrian, přichází Anel Ahmedhodžić.
    86. Obrovská šance Švédů.

86
    Tak to je neuvěřitelné! Teddy Bergqvist obdržel přihrávku před zcela odkrytou svatyni. Svojí hlavičku ale poslal trestuhodně vedle tyče. Obrovské štěstí pro naše barvy!

85
    Libor Holík ukázal, že má stále ještě dost sil, neboť si to namířil skoro až k pokutovému území. Ještě před ním ale vystřelil do soupeřova zad – roh.