Vítkovice – Val. Meziříčí 1:0 (kon.) | Příbram – Vlašim 2:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Pardubice 1:1 (kon.)
Hr. Králové – Varnsdorf 3:2 (kon.) | Brno – Trnava 2:3 (kon.) | Jihlava – Prešov 0:0 (po pr.)
Dukla Praha – Prešov 1:1 (6:5 po pen.) | Zlín – Michalovce 5:1 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 3:2 (kon.)
Opava – Opolí 2:1 (kon.) | Plzeň – Č. Budějovice 5:1 (kon.) | Dukla Praha – Jihlava 2:3 (kon.)
Hr. Králové – Jablonec 0:4 (kon.) | Ostrava – Slovácko 6:1 (kon.) | Zagłębie S. – Karviná 1:4 (kon.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    A přecijen je tu snížení skóre! PETR BENÁT se po chybě obrany dostal do zakončení a přesnou střelou alespoň zmírnil prohru svého celku.

81
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Další branka a další asistence pro Andrease Ivanschitze! Rakouský záložník našel ve vápně JANA SUCHANA, který střelou z voleje navýšil vedení svého celku.

75
    Parádní akce Plzně končí čtvrtou vstřelenou brankou! Milan Petržela si naběhl až k pravé tyčce, kde krátkou přihrávkou oslovil MARKA BAKOŠE. Tomu následně nedělalo problém trefit levačkou odkrytou branku.

65
    Po několika nepřesnostech v útoku Viktorie přišla parádní přihrávka a ještě lepší zakončení! Andreas Ivanschitz našel DANIELA KOLÁŘE, jenž hlavičkou trefil pravou šibenici!

53
    Nyní to ale již brankou končí! DANIEL KOLÁŘ dostal míč do vápna, kde obešel brankáře a počkal na volné místo v brance. Tam následně poslal míč, Viktorka vede 2:0!

22
    Následný rohový kop již končí první brankou utkání! Jan Kopic našel nadýchaným centrem MICHAELA KRMENČÍKA, jenž se pohodlnou hlavičkou prosadil. Domácí tak vedou 1:0.

David Panuška

Branky: 22. Krmenčík, 53. Kolář, 65. Kolář, 75. Bakoš, 81. Suchan – 84. Benát

FC Viktoria Plzeň:
    I. poločas: Bolek – Limberský, Hejda, Hájek, Kovařík – Zeman, Živulič, Hořava, Kopic – Řezníček, Krmenčík.

II. poločas: Hruška – Řezník, Hejda (65. Vacovský), Hájek (76. Suchan), Janža – Petržela, Hrošovský, Ivanschitz, Kovařík (65. Pfeifer) – Kolář – Bakoš.

Náhradníci: Vacovský, Suchan, Pfeifer.

SK Dynamo Č. Budějovice:
    I. poločas: Křížek – Řezáč, Havel, Novák, Funda – Moravec, Čavoš, Javorek, Wermke – Pouček, Kadula.

II. poločas: Staněk – Loduha, Jáša, Kladrubský, Vaněk – Řehoř, Benát, Hála, Pešek – Pouček, Mashike.