Č. Budějovice – Brno 2:0 (kon.) | Příbram – Žižkov 1:0 (kon.) | Dukla Praha – Ústí n. L. 3:1 (kon.)
Jihlava – Teplice 0:1 (kon.) | Ostrava – Trnava 2:1 (kon.) | Opava – Karviná 3:1 (kon.)
Sparta U21 – Teplice B 0:0 (kon.) | Znojmo – Prostějov 2:1 (kon.) | Dynamo Drážďany – Liberec 0:3 (kon.)
Pardubice – Jablonec 0:1 (kon.) | Piast Gliwice – Olomouc 1:2 (kon.) | Zlín – Fulham 2:2 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Slovácko 1:2 (kon.) | Slavia – FK Krasnodar 1:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
0:1 (0:1)
FK Teplice
Sobota 08.07.2017, 11:00 • Královice, Praha • Přípravný zápas

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (12:45:22)

Je dobojováno! Teplice v přípravném utkání porazily Vysočinu Jihlava 1:0! V prvním poločase byly Teplice aktivnějším celke a dočkala se odměny. Minutu před přestávkou se po rohovém kopu prosadil Admir Ljevakovič. Ve druhé půli se hráči Jihlavy přeci jen pustili do útočení a dočkali se příležitostí. Tu největší zahodil útočník Klíma, který po rohovém kopu hlavičkoval těsně nad břevno. V nastaveném čase měla Jihlava ještě jednu možnost, ale Grigar vytáhl parádní zákrok.

90+1

90+1
    Přeci jen mohlo být vyrovnáno! Jeden z hráčů Jihlavy se opřel do povedeného centru, ale Grigar parádním zákrokem podržel Teplice!

90
    Popović v samotném závěru utkání dostal možnost odcentrovat do pokutového území, ale vysokým centrem nenašel nikoho v modrém.

89
    Popović se na hranici pokutového území položil do odraženého míče a trefil jednoho z obránců. Jihlava rozehraje ještě jeden roh.

88
    Rakovan vyrazil ven z pokutového území a byl faulován. Brankář Jihlavy bleskově rozjel další útok Vysočiny.

87
    Ani Jihlavě se nyní nepovedl přechod do útoku. Popović si nepotykal se zpracováním a míč se od něj odrazil do zámezí.

86
    Vaněček se v blízkosti pokutového území dostal k odraženému míči a hledal spoluhráče v pokutovém území. Jeho pobídka ale propadla do zámezí.

85
    Do rozehrávky Teplic se znovu zapojili také stopeři. Popović to při napadání přehnal s agresivitou a dopustil se faulu.

84
    Teplice přenesly hru na hranici pokutového území soupeře, kde se snaží držet míč a šetří čas.

83
    Až nyní se Jihlava po dlouhé době dostala na polovinu Teplic. Na skákavý centr do pokutového území nedosáhl nikdo v modrém dresu.

82
    Urma podpořil ofenzívu Teplic dlouhým náběhem po pravé straně a dokonce se dostal k odcentrování. Jeho pobídku do šestnáctky ale zastavil hned první obránce.

81
    Soungole chtěl přenést hru prudkou přihrávkou na pravou stranu. Záložník Teplic ale rozehrál jen do zámezí. Jihlava bude vhazovat.

80
    Teplice napadají jihlavskou rozehrávku opravdu vysoko a nepouštějí soupeře na svou polovinu. Jihlavě zbývá posledních deset minut.

79
    Teplice zahrávaly další přímý kop. Prudký centr tentokrát přiletěl na zadní tyč, kde nebyl nikdo ve žlutém. Jihlava opět odolala.

78
    Grigar vyrazil ven z branky a dostal se daleko z pokutového území. Teplický brankář ukázal, že umí hrát i nohama a konstruktivně rozehrál.

77
    Jihlava se snaží o postupný přechod do útoku. Vysočeni se ale krátí čas na vyrovnání. Teplice zatím působí kompaktním dojmem.

76
    Teplice se usadily v blízkosti pokutového území soupeře. Jihlava ale vytáhla presink a donutila soupeře k nepřesné rozehrávce.