Jūrmala – Astana 0:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – Maribor 1:2 (kon.) | Malmö – Vardar 1:1 (kon.)
Beer Ševa – Honvéd 2:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Kukësi 1:0 (kon.) | APOEL – Dudelange 1:0 (kon.)
BATE – Alaškert 1:1 (kon.) | Mariehamn – Legia 0:3 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Ludogorec 2:1 (kon.)
Žilina – Kodaň 1:3 (kon.) | Dundalk – Rosenborg 1:1 (kon.) | Hafnarfjördur – Víkingur 1:1 (kon.)
MŠK Žilina
1:3 (1:0)
FC Kodaň
Středa 12.07.2017, 20:15 • Pod Dubňom, Žilina • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

Žilina do zápasu vstoupila aktivně, ve 39. minutě se dostala do vedení, když se prosadil Špalek. Zápas se hrubě nepovedl Káčerovi, který nejprve dostal ve 35. minutě žlutou katu. Když pak v 61. minutě postupoval do pokutového území a nafilmoval pád, dostal žlutou kartu a zápas pro něho skončil. Slovenský klub dokázal v početní nevýhodě, čehož dokázala Kodaň využít. Během patnácti minut dala tři branky a rozhodla o své výhře. Kapitán Kodaně před zápasem říkal, že by byl rád za remízu. Jeho kolegové ale dokázali zápas vyhrát, velkou zásluhu na tom měl Pavlovič. Zaznamenal všechny tři góly, a tak si připsal hattrick. (22:14:25)

90+4

90+4
    V poslední nastavené minutě hry se do zakončení dostal Verbič, ale jeho pokus celkem snadno kryje domácí brankář.

90+3
    Závěr zápasu dohrává domácí celek aktivně. Slovenský tým má k dispozici další rohový kop, od rohového praporku rozehrával Mazáň.

90+2
    Polievka, který přišel v 72. minutě, se nyní dostal do postavení mimo hru. Akce domácího celku tak končí ofsajdem.

90+1
    Domácí celek bude rozehrávat rohový kop. Mazáň centroval před branku, tak ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů připravený na zakončení.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme nad rámec základních devadesáti.

90
    Za skandovaného potlesku probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Ještě jeden rohový kop pro hostující celek. Boilesen centroval před branku, domácí defenziva si dokázala poradit.

88
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Domácí tým už nemá dostatek sil. Hosté vedou o dvě branky a míří za výhrou.

86
    Kodaň bude rozehrávat rohový kop. Boilesen posílal míč před branku. Žilinská obrana si dokázala poradit jen za cenu dalšího rohového kopu.

86
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Špalek, přichází Chvátal.

85
    Pět minut hry zbývá z druhého poločasu, hostující celek hraje aktivně a míří za výhrou v tomto zápase.
    83. Andrija PAVLOVIČ - 1:3

83
    Kodaň právě vstřelila branku!
    Pro slovenský celek hodně nepříjemný moment. Žilina nedokázala dostat míč ze své obranné poloviny. Boleisen našel centrem před brankou dobře postavené spoluhráče. Hlavou poslal ANDRIJA PAVLOVIČ míč do sítě. Patnáct minut stačilo hostujícímu celku, aby vstřelil tři góly, všechny zaznamenal Pavlovič. Asistence: Nicolai Boilesen.

81
    Hostující Verbič si vypracoval další střeleckou pozici, zkoušel to na vzdálenější tyč, ale jeho rána končí mimo branku.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, hosté hrají takticky, tento výsledek by byl pro ně velmi dobrý. Kodaň se nikam nežene.

79
    Domácím fotbalistům mnoho času už nezbývá. Hrají v početní nevýhodě, prohrávají o gól. Fanoušci ale podporují Žilinu jak jen to jde.

78
    Škvarka se probojoval do zajímavé střelecké pozice, míč se k němu odrazil, ale domácí hrát nedokázal přesněji zakončit.

Jan Prošek

Branky: 39. Špalek (Jankauskas) – 68. Pavlovič (Sotiriou), 73. Pavlovič (Verbič), 83. Pavlovič (Boilesen)

Karty:   35. Káčer (ZIL), 57. Diaz (ZIL) – 51. Kvist (KOD)   61. Káčer (ZIL)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 8:2. Fauly: 14:9.
    MŠK Žilina: Mandous – Mazáň, Králik, Vavro, Vallo – Škvarka (C), Diáz, Káčer – Jankauskas (72. Polievka), Špalek, Otubanjo (57. Šejdajev)
    Náhradníci: Holec – Cociuc, Hancko, Polievka, Kaša, Chvátal, Šejdajev

FC Kodaň: Olsen – Bengtsson (66. Kusk) , Boilesen, Johansson, Hogli – Toutouh (46. Lüftner), Kvist (C), Greguš, Verbić – Pavlović, Sotiriou (75.Santander)
    Náhradníci: Andersen – Matić, Santander, Thomsen, Kusk, Roerslev, Lüftner

Rozhodčí: Millot – Pacelli, Luzi