Inter Lipsko – Dukla Praha 1:3 (kon.) | Vlašim – Žižkov 5:2 (kon.) | Opava – Žilina B 6:3 (kon.)
Zlaté Moravce – Karviná 3:2 (kon.) | Varnsdorf – Liberec jun. 7:2 (kon.) | Teplice – Bahrajn 3:0 (kon.)
Katowice – Zlín 0:0 (kon.) | Pardubice – Podbrezová 0:1 (kon.) | Slavia – West Brom 2:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Petřkovice 2:3 (kon.) | Mšeno – Jablonec 0:7 (kon.) | Kroměříž – Olomouc 1:6 (kon.)
Sparta – Ingolstadt 2:2 (kon.) | Liberec – Aue 1:0 (kon.) | Vlašim – Vyšehrad 5:1 (kon.)
Bielefeld – Příbram 5:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Znojmo 0:3 (kon.) | Zwickau – Dukla Praha 1:1 (kon.)

Vlašim právě vstřelila branku!
    Vlašim přidává už pátou branku! Patičkou uzavírá skóre VOJTĚCH HADAŠČOK.

77
    A je rozhodnuto! Na rozdíl dvou branek zvyšuje VOJTĚCH HADAŠČOK.

66
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Žižkov ještě dramatizuje závěr utkání! Za Pražany se prosadil LUKÁŠ STRATIL.

60
    A o tři minuty později je tu další branka! Svou druhou trefu si připsal FILIP HAŠEK.

57
    Vlašim otáčí stav utkání! Gól vstřelil FILIP HAŠEK.

51
    Je vyrovnáno! Na 1:1 srovnává OSKAR FOTR.

46

45

4
    Viktorka se ujímá vedení! Úvodní branku vstřelil po Čermákově přihrávce nádherným obloučkem JOSEF BAZAL.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Patrik Lidmila

Branky: 51. Fotr, 57. Hašek, 60. Hašek, 77. Hadaščok, 86. Hadaščok – 4. Bazal, 66. Stratil

FC Sellier & Bellot Vlašim:
    FK Viktoria Žižkov:
    1. poločas – Hrubeš – Šandera, Švejdík, Toml, Pardubský – Čermák, Podrazký, Pavlata – Engelmann, Volek, Bazal
    2. poločas – Hrubeš – Hašek, Egert, Mareš, Musiol – Sixta, Hurka, Stratil – Galuška, Telnar, Urbanec