Hr. Králové – Ústí n/O 5:1 (kon.) | Opava – Petřkovice 2:0 (kon.) | Olympia Radotín – Štěchovice 2:0 (kon.)
Vyšehrad – Žižkov 1:0 (kon.) | Pardubice – Dobrovice 6:0 (kon.) | Teplice – Varnsdorf 1:4 (kon.)
Olomouc – Šamorín 3:0 (kon.) | Vítkovice – Ostrava B 6:0 (kon.) | Č. Budějovice – Benešov 2:0 (kon.)
Frýdek-Místek – Prostějov 4:1 (kon.) | Ústí n. L. – Litoměřicko 6:0 (kon.) | Babelsberg – Bohemians 1905 1:0 (kon.)
Dunajská Streda – Zlín 0:0 (kon.) | Plzeň – Wolverhampton 1:2 (kon.) | Senica – Znojmo 0:0 (kon.)
Jablonec – Fleetwood 1:2 (kon.) | Liberec – Rizespor 1:1 (kon.) | Trnava – Győr 1:0 (kon.)
FC Hradec Králové
5:1 (1:0)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Sobota 15.07.2017, 10:00Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

1

13
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Fotbalisté Hradce Králové, kteří tímto zápasem končí své soustředění na Orlickoústecku, se po necelé čtvrthodině hry dostávají do jednobrankového vedení. Ke krásné ráně se odhodlal TOMÁŠ HOLEŠ a překonal brankáře soupeře, pohledná střela.

45+0

Úvodní poločas zápasu mezi Hradcem Králové a Jiskrou Ústí nad Orlicí přinesl jednu jedinou branku. Ve třinácté minutě se dokázal prosadit Hradec, který pak po pětačtyřiceti minutách vede 1:0.

46

48
    Hradečtí fotbalisté se dostávají krátce po začátku druhého poločasu do dvoubrankového vedení, prosazuje se Pázler.

61
    V pohodě hrající hradec Králové dává další branku, prosazuje se tak i zcela pozměněná sestava, gól dává Mudra.

71
    Hradec deset minut po vstřelení třetí branky se do dobré pozice dostali fotbalisté Hradce znovu a Trávníček ji dokázal proměnit.

75
    Obrana Ústí nad Orlicí nezvládá druhý poločas a znovu inkasuje. Hradec Králové navyšuje své vedení na 5:0. Prosazuje se Pázler.

83
    Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
    V závěru zápasu se prosazuje také Ústí nad Orlicí. Outsider zápasu neodejde s nulou na kontě vstřelených branek. Autorem branky je Pinkava.

Fotbalisté Hradce Králové dokázali tento zápas vyhrát celkem jednoznačně. Svého soupeře díky brankám Holeše, Mudra, Trávníčka a dvěma gólům Pázlera vyhrávají 5:1. (12:08:28)

Jan Prošek

Branky: 13. Holeš, 48. Pázler, 61. Mudra, 71. Trávníček, 75. Pázler – 83. Pinkava

FC Hradec Králové: Vízek – Holeš, Bederka, Čech, Krátký, Schwarz, Jirsák, Kraják, Shejbal, Miker, Šípek

2. poločas: Ottmar – Mudra, Plašil, Nosek, Trávníček, Martan, Jukl, Zorvan, Černý, Súkenník, Pázler.