Přeštice – Karlovy Vary 1:6 (kon.) | Hořovicko – Rakovník 1:0 (kon.) | Č. Lípa – Kolín 1:3 (kon.)
Nový Bor – Turnov 1:5 (kon.) | Slatiňany – Letohrad 3:1 (kon.) | Ždírec – Vrchovina 3:0 (kon.)
Tasovice – Břeclav 2:1 (kon.) | Petrovice – Havířov 1:3 (po pr.) | Frýdlant n/O – Nový Jičín 0:0 (2:4 po pen.)
SK Spartak Slatiňany
3:1 (0:0)
FK Letohrad
Sobota 15.07.2017, 17:00MOL Cup • Předkolo

Slatiňany zvítězily ve východočeském souboji s Letohradem a už nyní se těší na příští kolo, v němž vyzvou v okresním souboji třetiligový tým MFK Chrudim! (18:50:08)

90

81
    Slatiňany právě vstřelily branku!

Futsalový reprezentant LUKÁŠ REŠETÁR svým gólem na 3:1 stvrzuje postup Slatiňan do dalšího kola.

66
    Letohrad právě vstřelil branku!

Jenže zdaleka není rozhodnuto a zápletka je na světě. RENÉ MACEK snižuje a závěr bude ještě zajímavý.

62

O tři minuty později již domácí vedou o dvě branky, stav 2:0 má na svědomí trefa JIŘÍHO KOPECKÉHO.

59

TOMÁŠ KOUDELKA je po hodině hry prvním střelcem, který se zapsal do listiny tohoto utkání.

46

Míč je častěji na kopačkách domácích fotbalistů, kteří si také dokázali vypracovat více šancí, ale Letohradu zatím spolehlivě chytá brankář Moláček, a tak ve Slatiňanech je poločasové skóre bezbrankové.

45

28
    Na první branku ve Slatiňanech zatím stále čekáme.

1

SK Spartak Slatiňany: Jehlička – Luptovský, Chvojka, Valda, Beneš, Slováček, Vladyka, Koudelka, Hauf, Rešetár, Kopecký.
    Náhradníci: Augustin – Koblasa, Kudrnka, Slavík, Trňák.

FK Letohrad: Moláček – Vaníček, Hiller, Macek, Tichý, Kabourek, Krystl, P. Štěpán, J. Štěpán, Šponar, Beneš.
    Náhradníci: Satoria – Janoušek.

Rozhodčí: Novotný – Vojtěch, Hůlka.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.