Ural – Rostov 1:1 (kon.) | Tosno – Ufa 0:1 (kon.) | Machačkala – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
konec
FC Tosno
0:1 (0:0)
FC Ufa
Sobota 15.07.2017, 16:30 • Petrovskij, Petrohrad • Ruská Premier Liga • 1. kolo
Předzápasové kurzy: 2.34 2.9 3.4
   
  Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (18:29:30)
   
  Držení míče: 55 % : 45 %.
  Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 7:2. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:21.
   
  Je dobojováno! Ufa zvládla vstup do nového soutěžního ročníku a v úvodním klání na půdě Tosna zvítězila 1:0! V prvním poločase si více šancí vypracovali domácí hráči, ale Anton Zabolotnyj pohrdl šancí otevřít skóre. Po přestávce jsme se přeci jen dočkali branky. Střídající Dmitrij Sysujev se trefil z těsné blízkosti. Domácí si šanci na vyrovnání vypracovali až v nastavení, ale Karnickému nevyšel krok.
   
  90+4
  Konec zápasu.
   
  90+3
  Domácí celek měl k dispozici přímý kop. Povedený centr nakonec proskákal až na zadní tyč, kde se po něm natahoval Aljaxandr Karnicki, jenže tomu scházel krok!
   
  90+2
  Sylvester Igboun se snažil uvolnit svého spoluhráče, jenže ten si nepohlídal své postavení a ocitl se za hranicí ofsajdu. Tosno může pokračovat v rozehrávce.
   
  90+1
  Nastavují se čtyři minuty!
   
  90
  Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Kehinde Fatai, přichází Igor Bezdenežnych.
   
  89
  Aljaxandr Karnicki centroval z levé strany do pokutového území. Jeho centr se však snesl do míst, kde nebyl nikdo v bílém dresu.
   
  88
  Kehinde Fatai se na hranici pokutového území natahoval po prudké přihrávce, jenže míč jen prodloužil do rukavic připraveného brankáře.
   
  87
  Střídání v týmu FC Tosno: ze hřiště odchází Mladen Kašćelan, přichází Rustem Muchametšin.
   
  86
  Vitalij Šachov poslal nadýchaný centr do pokutového území, kde se stačil uvolnit Anton Zabolotnyj, jenže domácí útočník už na míč nedosáhl.
   
  85
  Rade Dugalić si v souboji s Fataiem sice pomohl rukama, ale hlavní rozhodčí to nechal bez povšimnutí. Tosno může znovu zaútočit.
   
  84
  Žlutou kartu dostává Dmitrij Živogljadov (FC Ufa).
   
  83
  Ani hostům se však rozehrávka přímého kopu vůbec nepovedla. Viktor Patraško vyslal centr, který opustil hrací plochu, aniž by jej kdokoliv tečoval.
   
  82
  Žlutá karta také na druhé straně! Rade Dugalić zastavil šlapákem unikajícího Paureviće.
   
  81
  Z následného přímého kopu však domácí fotbalisté soupeřovu branku neohrozili. Alexandr Bělenov vystartoval mezi hlavičkáře a míč schoval do rukavic.
   
  80
  Pavel Alikin se při návratu na vlastní poloviny provinil nedovoleným zákrokem, za který vidí žlutou kartu!

  Tomáš Kubečka

  Branky: 66. Sysujev (Igboun)

  Karty:   82. Dugalić (TSN) – 80. Alikin (UFA), 84. Živogljadov (UFA)


  Držení míče: 55 % : 45 %.
  Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 7:2. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:21.
  FC Tosno: D. Jurčenko – J. Černov, Šachov, Dugalić, Kutin (55. Abazov) – Karnicki – Markov (67. Rocha), M. Kašćelan (87. Rustem Muchametšin), Melkadze, Galiulin – A. Zabolotnyj.
  Náhradníci: Oparin – Abazov, Alšin, Bujvolov, Anderson Carvalho, Dudijev, Kazajev, Rustem Muchametšin, Rocha, Palienko, Sucharev, Trošečkin.

  FC Ufa: Bělenov – Suchov, Živogljadov, Patraško, Alikin, Tumasjan – Zasejev (76. Zubarev), Paurević, Obljakov (65. Sysujev) – Fatai (90. Bezdenežnych), Igboun.
  Náhradníci: Šelija – Abdulavov, Bezdenežnych, Jokić, Carp, Krotov, A. Nikitin, Safronidi, Sysujev, Vaněk, Zubarev.