Liaoning Whowin FC
1:2 (1:0)
Henan Jianye FC
Sobota 15.07.2017, 13:35 • Panjin Jinxiu Stadium (Panjin) • Čínská Super League

Henan dokázal podruhé v řadě vyhrát, Liaoning prohrává pošesté v řadě. To je ode mě pro dnešek vše, já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dne a u dalších onlajnů se těším na počtenou. (15:32:57)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:17.

Tomu se říká dobrý den! Bořek Dočkal zařídil důležité vítězství Henanu na hřišti Liaoningu v boji o záchranu. Nejdříve se trefil ve 49. minutě z přímého kopu krásně k tyči, poté deset vteřin před koncem dokonal obrat po krásné akci hostů. Český reprezentant byl vidět na hřišti celých devadesát minut a odehrál opravdu skvělé utkání, nejlepší v dresu čínského týmu. To je dobrá zpráva i pro reprezentačního kouče Karla Jarolíma.

90+5
    90+4. DOČKAL - 1:2

90+4
    Tým Henan Jianye právě vstřelil branku!
    To je neskutečné! Henan se dostal ještě do jedné protiakce a v naprostém závěru utkání pro sebe bere tři body! Bassogog krásně předložil míč BOŘKOVI DOČKALOVI a český záložník sám před brankářem domácích nezaváhal a střelou k tyči ho překonal! Dočkal si připisuje druhý gól v utkání a celkově druhý gól v dresu Henanu Jianye! Asistence: Christian Bassagog

90+4
    Zdá se, že oba týmy jsou spokojeny s remízou. Henan brání stav 1:1.

90+4
    Střídání v týmu Liaoning Whowin FC: ze hřiště odchází Zhong, přichází Chen.

90+3
    Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Hu, přichází Du.

90+2
    Henan je u míče a snaží se vstřelit vedoucí branku.

90+1
    Nad rámec hrací doby se budou nastavovat čtyři minuty!

90
    Na začátku devadesáté minuty je u míče znovu Liaoning, který se tlačí za šancí. Hosté zatím odolávají.

88
    Na vysoký centr si naskakoval Ujah, míč skončil vedle branky. Ujah zbořil při hlavičce hostujícího obránce Longa, takže se navíc píská útočný faul Liaoningu.

86
    Teď jsou o něco aktivnější znovu domácí, oba celky se už ale chtějí vyvarovat chyb a hrají se zataženou obranou.

85
    Teď se do šanci cpali hráči v červeném, ale hostující obránci míč k brankáři nepustili. Wu musel zasahovat až po chvíli, ale dloubáček před branku chytil v klidu.

83
    Dočkal napřáhl z velké dálky, jeho střelu po zemi zkrotil Zhang.

83
    Na míči je hostující Henan, kombinuje ale jen na obranné polovině.

82
    Hu si při útočném kontru pomohl faulem.

81
    Ujah se tlačil před hostujícího obránce, ale ten si míč dobře pohlídal těle. Domácí útočník upadl, ale i přes protesty fanoušků penalta pískána není.